Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudott bejutni Toroczkai...

Hogy tudott bejutni Toroczkai a képviselői irodaházba?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 26. 11:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a tiltás ellenére, én voltam bent, elég komoly beléptető rendszer van, meg őrök, ha nincs érvényes kártya nem juthatsz be. És Toroczkait gondolom az őrök is levágják, hogy kicsoda, szóval az sem játszik, hogy valaki odaadta neki a kártyáját.
2013. jún. 26. 12:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon vagyunk. Tanuld meg egyszer és mindenkorra: Minden nagykapu mellett van egy kiskapu is. Bement a kiskapun.
2013. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 /Anita_'94/ ***** válasza:
Nem tudom, de örülök, hogy a képükbe vigyorgott :)
2013. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr. Szennyai Mária ***** válasza:
Nem tudom - én csak az Országgyűlési Könyvtárat használtam, de oda sem lehet könnyedén bejutni, több kapun kell átmenni, többször ellenőrzik az igazolványodat, sőt, a kapuk is sípolnak, akkor is, ha csak egy gyűrűvel több van rajtad, vagy az öltözőbe menve a kezedben maradt egy könyv.. Az őrök pedig udvariasan, de szigorúan betartják az előírásokat.
2013. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!