Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van olyan sokszor az a...

Miért van olyan sokszor az a kérdés itt, hogy "Ugye attól még hogy itt sok Jobbikos van, attól még máshol nincsen sok, és ez nem reprezentatív? "

Figyelt kérdés
Savanyú a szőlő, vagy sok a "rettegő"?

2013. júl. 2. 21:00
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
46%

Mert sokak számára mumust fabrikált a kedvenc oldala a Jobbikból. Gyakorlatilag 23 éve mutyibanda minden kormány, hiszen a rendszervarázslás maga is egy hatalmas mutyi volt.

Most meg remeg a belük hogy eljön az ideje annak hogy nem a velük egy akolból tollasodottak fognak olyan pozíciókba kerülni ami számukra enyhén szólva kellemetlen lehet.

Így aztán elhallgatnak elhazudnak, megfélemlítenek, ijesztgetnek, stb ahogy egy demokráciában szokás.

2013. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
57%

"Mitől féljünk? A 16 éves, 40 kilós arcoskodó náciktól, akik ha meglátnak az utcán egy 12 éves cigánygyereket maguk alá rittyentenek? Ja, rögtön megijedek. Majd ha össze tudtok adni két egyjegyű számot számológép nélkül, akkor szóljál, hogy beszélgessünk.



Ezt lehet várni kb.

A tudatlanságod hatalmas.

Ezt szeretnék bemesélni, mert másra már nem nagyon telik.

Miközben az igazság az hogy ugyan olyan vegyes képet mutat a szavazóbázisa a Jobbiknak mint más pártnak.

Igaz hogy a 35 évesnél fiatalabbak és az egyetemisták között a legnépszerűbb, de ez még nevetségesebbé teszi a hasonló embereket mit a válaszoló!

2013. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
22%
3-as, egyszerű vagy mint a bot, meg az egybites világképed.
2013. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
56%
Én még egy ilyen kérdést sem olvastam, az meg egy tény hogy az oldal tele van jobbikos bértrollokkal.
2013. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
28%

Sok a lipótmezői.


Amikor egyetemen megtudták , hogy Jobbikos vagyok.

Akkor egyből:

"Akkor te náci vagy?"

"Ugye nem vagy náci?"

"Egyre több náci"


Wáááá és ezeket felvették ide.Szégyen.


Szűk látókörű proletárok ,akik mindig vizsga előtt kapkodnak és idegbetegek előtte ,mert az utolsó 4 napban álltak neki tanulni.

A TV2 és az RLT-en nőnek fel.

Meglátszik.

2013. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
22%

Ezen jót nevettem.

Pont a cigányok azok, akiknek a 99%-a írni se tud:)

2013. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
48%

"ldal tele van jobbikos bértrollokkal."


Ezen is:)

Ahogy Szlovákia, Kanada meg a többi ország ahonnan szegény beltenyészetes cigányokat elzavarták;)

2013. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló ne magadból indulj ki, és kikérem magamnak hogy így beszélj rólunk. Biztos vagyok benne hogy tanultabb vagyok mint te, majd akkor járjon a szád, ha felnősz egy olyan alap szintre, hogy szóba tudjunk veled állni, megértsük amit mondasz.
2013. júl. 2. 21:18
 9/54 A kérdező kommentje:
6-os, melyik egyetemre jársz?
2013. júl. 2. 21:20
 10/54 anonim ***** válasza:
46%

"kikérem magamnak hogy így beszélj rólunk"


Kérjed.

2013. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!