Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a jobb Gyurcsány vagy...

IxD kérdése:

Melyik a jobb Gyurcsány vagy Orbán?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Melyikük nyerne sakkban?
2013. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyik se.


Mindegyiknek lételeme a hazudozás.

2013. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Gyurbán!
2013. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen fontos kérdésekben mint egy ország jövője ilyen végtelenül egyszerűen (személyi kultuszokban) gondolkodni mint a kérdező hatalmas felelőtlenség. Úgyhogy egyik se jobb a másiknál.
2013. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Vona!
2013. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
gyurbán :D
2013. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem!


Orcsány Fektor. :))

2013. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok gyurcsányista, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni:


"Ilyen fontos kérdésekben mint egy ország jövője ilyen végtelenül egyszerűen (személyi kultuszokban) gondolkodni mint a kérdező hatalmas felelőtlenség. Úgyhogy egyik se jobb a másiknál."


A személyi kultuszra azért eléggé jellemző a diktatúra kialakítása. Szeretném megkérdezni, hogy szerintetek Orbán mikor volt képes valaha is beismerni bármilyen hibáját akár párton belül vagy párton kívül? Gyurcsánynak legalább ment. Orbán mikor mondott le? Gyurcsánynak ez is sikerült ép ésszel, míg Orbán a vereség után úgy bekattant, hogy Ausztriában kellett kezelni. Kinek szenved tehát jobban megalomániában?


Amúgy Gyurcsány szerintem klasszisokkal jobb Orbánnál, de egyáltalán nem vagyok elájulva tőle sem. rengeteg hibát követett el, bár lehet, hogy erről nem csak ő tehet. (SZDSZ zsarolgatása, majd kisebbségi kormányzás miatt volt nehezebb, meg a fideszes ellenzék állandó nyomása (a népszavazással való fenyegetőzés, stb) és ott volt a gazdasági világválság kezdete is, bár lehet, hogy az már Bajnaira esett, hirtelen nem ugrik be. Szóval nem azonos lehetőségekről beszélünk.

Az viszont tény, hogy Gyurcsány sokkal igazságosabb volt a szociális ügyeket tekintve. Bár jócskán hozott a szegényeket is sújtó döntéseket, nem kedvezett állandóan a gazdagoknak.

A politikai marketinget meg nem kellene összekeverni az egyéni teljesítménnyel.

2013. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

"Szeretném megkérdezni, hogy szerintetek Orbán mikor volt képes valaha is beismerni bármilyen hibáját akár párton belül vagy párton kívül? Gyurcsánynak legalább ment."


(Figyelem! A látszat ellenére nem vagyok fideszes. Aki mégis azt hiszi az tehet nekem egy szívességet)

Szigorúan párton belül. Aztán fél év után szivárgott ki a felvétel, erre ő hebegett-habogott mindenfélét ("Eddig hazudtunk de mostantól már nem fogunk" hahaha). Ha rajta múlt volna akkor sose tudtuk volna meg hogy hazudtak a gazdasági mutatóktól kezdve mindenről.

Ja és a te megközelítésed is alapjaiban vérzik mégpedig azért mert szerinted mindegy hogy párton belül vagy kívül ismerte e be a stikliket (párton belül nem is kellett hiszen az egész banda benne volt nyakig). Ha párton kívül, nyilvánosan ismerte volna be (de nem azért mert már amúgyis kint volt a felvétel) akkor azt mondtam volna hogy legalább őszinte. De így még ez se megy.


"A politikai marketinget meg nem kellene összekeverni az egyéni teljesítménnyel."


Előző válaszomban pont arra világítottam rá hogy a kérdező (és még RENGETEG) ember összekeveri a kettőt mivel ha valóban a politikai teljesítményt néznék akkor látnák hogy emögött nem csak egy Orbán vagy egy Gyurcsány nevű fazon áll hanem egész pártok. Ha egy párt elk.rja az nem csak a vezető hibája, nem oldódik meg minden pusztán attól ha lecserélik őt, az egész párt simlis a dologban, ergo nem lehet (nem szabad) megbízni benne csak mert X helyett Y vezeti azt.

2013. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
A 0-zók nyalják fényesre a fönökük ülepét! :D
2013. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!