Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mai fejjel kire szavaztál...

Mai fejjel kire szavaztál volna 1990-be az akkori felhozatalból?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Előtte kimentem volna, és minden támogatást kiélveztem volna amit a politikai menekültek akkoriban kaptak.

Itt soha nem lesz, legalább is az elkövetkező 50-100 évben jó. Ha csak ki nem találjuk a demolekularizációt vagy az időgépet a teleportálást, De lehet hogy még az is kevés lenne, mert a korrupt politikusaink elkótyavetyélnék ezt a lehetőséget is némi kölesért.

2013. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pro Patria ***** válasza:

Akkori gondolataim szerint:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__434..


Mai fejemmel és ismereteimmel az MDF-re.

2013. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a mai fejemmel az AKKORI fideszre szavaznék, mert amit akkor akartak, az nagyon is vállalható volt, valahol menetközben romlottak el, de nagyon.

Vagy bárkire, aki hajlandó nyilvánosságra hozni az ügynökaktákat, szerintem az az egyik rákfenéje a mai politikai helyzetnek, hogy ezzel még mindig tudják oda-vissza zsarolgatni egymást.

2013. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Mai fejemmel és ismereteimmel az MDF-re.



Ember, sőt!! Wili te nagyon!

Az első kormányunkat az MDF adta a 89 es rendszervarázslat után.

2013. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dick Esmen ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy akkor.A fideszre.
2013. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A Jobbikra.
2013. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán a kisgazdákra, de csak mint legkisebb rossz.
2013. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pro Patria ***** válasza:

Kedves 16:53-as válaszoló!


Igen, tudom, hogy ők adták '90 után a kormányt. És ez kizáróok arra, hogy őket mondhassam? Vagy a választások győztesét nem lehet írni, mint a kérdésre adandó választ?

2013. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs jó válasz. Mindannyian MSZMP párttagként vagy KISZ vezetőként nyomultak korábban. A pártválasztás mindegy. Erkölcsileg egy szinten vannak. Ez meglátszik az elmúlt 23 éven. A budapesti átlagfizetés értékét vásárlóerőparitáson sikerült letornászni a bukaresti és a szófiai alá. (2012-es statisztika)
2013. júl. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:
Ha akkor szavazhattam volna 1990ben.Valószínűleg az akkori SZDSZre.
2013. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!