Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor épül/t több minden az...

Mikor épül/t több minden az országban Gyurcsány/Bajnai vagy a 2. Orbán korszakban?

Figyelt kérdés
Felsorolást kérek

2013. júl. 24. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha lakäsra gondolsz, akkor a Gyurcsány korszakban, mert még volt 30 millos kedvezményes hitel.

A 2. Orbán korszakban csak stadionok és focipályák épülnek.

2013. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mire gondolsz? Lakások Gyurcsány idején, amíg mindenki vette fel a hiteleket, már Bajnai idején és most sem nagyon mennek az építkezések, mert önerőből már nem sokaknak telik rá, hitelt meg nem akarnak felvenni az emberek.
2013. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát éppen utánajárhatnánk, de engem jobban érdekel, egy pontos választól mi változna a fejedben.

Ugyanis bármi lesz a felsorolás eredménye, abból nem tudsz olyan következtetést levonni, hogy "ez többet épített, tehát jobb". Ha azt akarod eldönteni, melyik hasznosabb az ország számára (és itt szögezzük le: a "hasznosabb" nem azt jelenti, hogy hasznos is, hanem azt, hogy kevésbé káros, mint a többi - és ettől még akár mindhárom lehetett hasznos is), szóval ilyen döntéshez a listád alkalmatlan lesz. Ahhoz gazdaságot, a fejekben lévő tudat alakulását, hozzáállást és hasonlókat lehetne vizsgálni.

2013. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Múltkor valami hasonló volt a kérdés, csak ott Demszkyvel, és bizony kiderült, hogy 16 év alatt elég sok minden épült.

8 év alatt:

Új autópályák, plázák, Combino villamos, Rengeteg ipari park, ezzel együtt gyárak, mi egymás. Nálunk hoki stadion felépítése, persze én csak pestiként tudok nyilatkozni.

Nyilván egy vidékben jártas emberk kellenne, aki tudná, mi történt vidéken, tényeket mondva.


Amit a Fidesz alatt láttam, az önkormányzati üdölők magánkézbe adása, üres korház irdává alakítása, busz és villamosjáratok csökkentése, üres területek parkosítása(teszem hozzá 20 éve úgy van), közben az utakat nem újítják fel, szerintem arra nagyobb szükség lenne.

2013. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Komplikato ***** válasza:

Most ha a abban 8 (inkább 7 vagy kevesebb) évben több úthálózat épült, akkor az pozitívum? Ha mellé tesszük nem volt miből, ezért hitelben, akkor is az? Vagy ha azt nézzük, hogy jó hazai szokás szerint a nyugat-európai árszint három vagy négyszereséért, akkor is pozitívum?


Egy kérdést fel lehet tenni úgy, hogy a kérdező szájíze szerinti válasz jöjjön rá.


Persze most is vicces dolgok mennek ám, pl.:

Átadtak egy pár kilométeres kis utat 2012 végén a román határon. A dolog szépséghibája, hogy Románia schengeni belépéséig lévő pár évben nem lesz ott semmi forgalom, mert ők a folytatást addig nem építik meg. És ismerve hazai állagmegóvást ... lehet erdő lesz ott addigra.


Vagy másik eset, anno az MDF kormány alatt választási presztízs és pénzhiány okán úgy adták át M0-ást, hogy az félig (se) volt kész, iszonyat mennyiségű balesetet okozva ezzel. Na most elkezdték a bővítést, ami tök jó és helyes ... majd átadtak kemény 11 kilométert bővítve, a többi meg majd 2120-ra készül el?

2013. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is többet tett le az asztalra az előző kormány. Elszaporodtak itt a fideszt magasztaló hozzászólások, ezért akartam őket szembesíteni a valósággal.

Szerettem volna, ha valaki összeszedi az MSZP és Bajnai által épített beruházásokat is. Sajnos nekem nincs rá időm.

2013. júl. 24. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Több épült. De minden hitelből. És a gazdasági válság előtt!
2013. júl. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jovore megint a fidesz fog nyerni...
2013. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most megint bírálta a kormányt a rezsi csökkentés miatt. Hogy jaj az úgy nem elég, meg hogy a panel házakat szigetelni kéne bla bla bal . Elárulóm Rákos keresztűrón épp ezt teszik! Hogy ezzel is többet spóroljanak.

Mióta a Fidesz van Rákos Csabán hatalmon, azóta van fejlődés, előtte semmi változás nem volt hosszú ideig, semmi. Azóta lett bicigli út, rendes köz tér, Parkok, több korosztálynak szóló játszótéreke. stb stb. és a terveknek még nincs vége. Volt egy olyan kérdés hogy melyik kormány tett többet. Arra azt írhatóm, hogy itt Rákoscsabán a Fidesz ! Más helységek nevében nem akarok nyilatkozni, de szerintem máshol is. A Bal oldal előszeretettel mondogatja hogy mennyi utat készített, Ja aminek a nagy részénél átadás után rögtön gajra ment.


Szóval ha itt a nálunk levő embereknek van egy kis eszük, akkor borítékolható lesz, hogy nálunk továbbra is a Fidesz marad.


Bajnainak nincs egy olyan ötlete sem amit nem valakitől vett volna. Na meg ott van az MSZP. Hogy ők már kezdetektől fogva támogatták a Rezsi csökkentés-t , Kérdem én akkor miért az ö idejük alatt voltak a baromi nagy számlák ?


Nem volt semmi ötletük, pontosabban nem is akartak segíteni, mert nekik nem az állt érdekükben, ők inkább azt tették amihez értenek, megszedték magukat, behunyták a szemüket, és rengeteg mindent átjátszottak.


Nem mondom hogy a Fideszben nincs olyan aki nem saját zsebre dolgozna, de szerintem még mindig ők a kisebbik rossz.

2013. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!