Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják egyesek, hogy...

Miért mondják egyesek, hogy aki nem megy el szavazni, az később ne reklamáljon?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem. Ha valakinek nem tetszik egyik párt sem és a mód, ahogy irányítják az országot és ezért nem megy el választani közülük, mert egyiket sem tartja érdemesnek az ország irányítására, akkor az az ember miért ne kritizálhatná az éppen aktuális kormányt?

2013. júl. 30. 12:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ez az 5-6 ismert párt van...van egy csomó kisebb párt is, azokra is lehet szavazni.
2013. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert elvileg a legkevésbé rosszra kéne szavaznod, de nem az ilyenekre szokták mondani, hanem ha nem mész el szavazni, és X párt nyert, akinek Te mégis szidod a kuuva anyját, mert az Y sokkal jobb lett volna.
2013. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

"Nem csak ez az 5-6 ismert párt van...van egy csomó kisebb párt is, azokra is lehet szavazni."


Csak azokra lehet szavazni, akik elég kopogtatócédulát gyűjtöttek össze ahhoz, hogy induljanak a választásokon. Az pedig általában az a néhány párt szokott lenni, akik vannak és csak rájuk szavazhatsz.

2013. júl. 30. 12:52
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a ~9 millió szavazójoggal rendelkező emberből elment 5 millió. Ez a 4 millió ember választhatta volna az MSZP-t a Jobbikot a Civil Mozgalmat az LMP-t, vagy ha legalább a negyede elment volna ennek a 4 milliónak és a lokál kis pártokra szavaztak volna akkor a Fidesznek már nem lenne két harmada...
2013. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Én ezzel értek egyet:


https://www.youtube.com/watch?v=msJB1I_IBQw


Én egyébként régen kötelességemnek éreztem a szavazást, az utolsó kettőre nem mentem el, mert nem tartok érdemesnek egy pártot sem arra, hogy rájuk szavazzak. Még a kicsik között sem.

2013. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
És te kinek adtad oda a kopogtató céduládat kérdező?
2013. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Na éppen ez az, hogy a legkevésbé rosszra én nem fogok szavazni. Én csakis a jóra szavazok, mert Magyarországnak nem legkevésbé rossz, hanem jó vezetésre van szüksége.


Olyat pedig még nem hallottam, hogy valaki szidja pl. a Fideszt és azt harsogja, hogy az MSZP sokkal jobb lett volna, de a választásokon nem ment el szavazni az MSZP-re. Az ilyen pártkatonák mindig elmennek szavazni az imádott pártjukra.

2013. júl. 30. 12:55
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

"Én csakis a jóra szavazok, mert Magyarországnak nem legkevésbé rossz, hanem jó vezetésre van szüksége. "


Azt ugye vágod, hogy ami Magyarországnak jó, az biztosan nem lesz jó (rövid távon) az embereknek?

2013. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"Azt ugye vágod, hogy ami Magyarországnak jó, az biztosan nem lesz jó (rövid távon) az embereknek?"


Nem vágom, mert ez nincs így.

2013. júl. 30. 13:03
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
HA nem mész szavazni a kisebb rosszra akkor az olyan, mintha nem egy pofont kérdnél, hanem megverekednél kettőért.
2013. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!