Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a lenti antimagyar...

Mit szóltok a lenti antimagyar videóhoz?

Figyelt kérdés

Nem ám valami külföldi krapekok szidják Magyarországot, hanem magyar emberek! /legalábbis annak mondják magukat/ Ezek szerintem HAZAÁRULÓK!


http://www.youtube.com/watch?v=3FXI5m3V3CM



2013. aug. 21. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Hazaárulás: Az a magyar állampolgár, aki Magyarország függetlenségének, területi épségének vagy alkotmányos rendjének megsértése céljából külföldi kormánnyal vagy külföldi szervezettel kapcsolatot vesz fel vagy tart fenn, bűntett miatt öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Ismerni kéne a fogalmakat, így viszont nem adok igazat neked.

2013. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
10 másodpercig bírtam . Szerintem teljesen igazad van .
2013. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Antimagyarokat ki kell végezni.
2013. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Neked pedig tudnod kéne magyarul, hiszen nem azt kérdeztem, hogy mi a hazaárulás definíciója, hanem azt, hogy mit szólsz a videóhoz. Ez pedig SZERINTEM hazaárulás, nem a törvény szerint (ha tudnál olvasni, és menne a szövegértés).
2013. aug. 21. 20:03
 5/15 A kérdező kommentje:
A fenti megjegyzésem az első hozzászólónak szól!
2013. aug. 21. 20:04
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
1-ső hozzászoló , ennek a jelentését nem a könyvekben kell keresni .Szerintem aki a hazája ellen beszél az a hazáruló vagy ellene cselekszik . És lehet hurrogni az írásomon.Csak tessék.
2013. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

megkerdezhetem ,hogy ki donti el ,hogy ki az antimagyar ??

te vagy mas , a birosag, a tomeghiszteria,a mikulas ,egy tv musor ,ki hol lakik ,ki kihez tartozik ,kinek van nagyobb szaja,a blikk ,a kuruc info ,a hvg.hu????stb.stb.


szerintem nem hazaarulok ,mindenkinek van velemenye az oveke az ,ami ...a tietek az ,ami ...es pont.

2013. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Nézd... az ATV is csak azt sugározza, amire igény van...
2013. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Az elsőhöz kiegészítés:


Hazaárulás a turbómagyarok szerint: minden, amire mi azt mondjuk, hogy az, mert ha valamit, akkor a kritikát nem bírjuk, elvégre mi az Abszolút Igazság tudói vagyunk és mindenki aki nekünk keresztbetesz csak az ősi sumér-napkeresztény-szíruszi-magyar hatalom eltiprásáért küzd idegenszívűként.


TGM hülye és hülyeségeket beszél sokszor. Ehhez joga van egy demokráciában. De ki veszi őt még komolyan?

2013. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem bír egy mondatot összefüggően elmondani... Ilyet hogy engednek a tv-be?
2013. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!