Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te is viccpártra fogsz szavazn...

Te is viccpártra fogsz szavazni, ha ott lesz a listán?

Figyelt kérdés

Mert a két nagyra (Fidesz, MSZP) már nem lehet jó szívvel és ép ésszel. A Jobbikra soha. Az LMP, PM, Fletó-párt, Bajnai-párt túl kicsik, jelentéktelenek és nem tudnak nagy tömegeket megszólítani, még együtt sem.


Én drukkolok a Kétfarkúéknak, hogy ott legyenek a listán. A szavazatommal fejezném ki, mennyire utálom Orbán rombolását és az ellenzéki alternatíva hiányát.


2013. aug. 23. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
A jobbikkal nekem többek között az a bajom hogy a szimpatizánsaik között van egy halom szellemi rottyant habzó szájú idióta, és akinek nem inge az ne vegye magára...
2013. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem, igazából magam sem tudom miért, talán pár ötlet:

1. Magyarországon a politika önmaga paródiája, így elég nehéz kifigurázni. Amúgy én bírom, évek óta követem őket, de "régen minden jobb volt".

2. Nem csak a politika lett gagyi, de a humoristák is. Mogács még elment, de elég erőltetett volt, s ha jól tudom már ő sincs mögötte. Hofi Géza 98%-al nyerne (a többi párttag).

3. Ha rosszul sülne el a vicc, utána mindenki utálná a kiagyalóit.

2013. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

"A jobbikkal nekem többek között az a bajom hogy a szimpatizánsaik között van egy halom szellemi rottyant habzó szájú idióta,"


Akkor szerintem neked az összes többi párttal is bajod van. :D

2013. aug. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

@06:23


Végül is van benne valami...

2013. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!