Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kifizetitek helyettem az...

Kifizetitek helyettem az adósságomat, ha folyamatosan tüntetéssel fenyegetőzök? Emberi módok akarok élni, kérlek titeket hogy a vissza nem fizetett hitelemet emberi módon fizessétek helyettem!

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a devizahitelesek logikáját figurázza ki, nagyon helyesen.


Nem kell "megmenteni" senkit se, aki a saját hibájából került oda, ahova.

2013. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

"megmenteni" senkit se, aki a saját hibájából került oda, ahova.

Csakhogy mikor felvette 100-Ft volt,mikor fizetné meg 1200-Ft lett. Ez hol a saját hibája?És szerződést se módosítottak a bankok,csak úgy uk-muk-fukk.

2013. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
# 2/2 IGEN IGEN! Áldozat vagyok, lécci lécci fizessetek helyettem!
2013. aug. 26. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló! Ès akkor mi van? Ki vette fel a hitelt? Na ugye!
2013. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"mikor felvette 100-Ft volt,mikor fizetné meg 1200-Ft lett. Ez hol a saját hibája?És szerződést se módosítottak a bankok..."

1. Az árfolyamváltozás nem volt 12-szeres. A kamatos kamattal számolt hitelösszegek sem emelkedtek ennyire. Enyhén mondva túlzol. Nem enyhén mondva pedig... na ezt inkább nem mondom.

2. Az árfolyamváltozás nem az adós hibája. Az adós hibája az, hogy bár tudott róla, hogy változhat az árfolyam, mégis kockáztatott - és általában nagyobbat, mint amennyit a családi költségvetés elbírt.

3. Nem kellett szerződést módosítani. Minden adós tudomásul vette a szerződés aláírásakor az árfolyamkockázatot. Senki nem hallgatta el előlük, ott volt leírva minden egyes szerződésben.


Egyszerűen arra játszottak, hogy a devizahitelnek sokkal alacsonyabb volt a kamata, mint a forinthitelnek, tehát ugyanakkora törlesztőrészlettel sokkal nagyobb hitelt lehetett felvenni. Ha felelősen gondolkoztak volna, akkor erre nem került volna sor.


Aki pedig mindenféle előrelátás nélkül felvesz egy nagy kockázatú hitelt, az viselje annak a következményeit, és ne másoktól várja el, hogy helyette fizessék ki az adósságot!

2013. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!