Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem engedték felépíteni...

Miért nem engedték felépíteni a sukorói kaszinót?

Figyelt kérdés

Én nem értem, szerintem jó beruházás lett volna, aminek nagyobb haszna lenne mint egy gazos mezőnek. Én is szívesebben néznék egy elegáns épületet mint egy nádast. A fél ország természetvédelmi terület, most az a néhány hektár annyira fontos? Szerintem a Velencei-tó nem akkora nagy szám, hogy ennyire harcolni kéne egy a partján lévő területért. De ha még az is a probléma, hogy előnytelen volt a csere amit az akkor kormány végrehajtott, rengeteg munkahelyet teremtettek volna. És nem arról volt szó mostanában, hogy komoly szerepet szánnak a turizmusnak? A turisták szerintem nem a gazos tópartokat szeretik, amit természetvédelmi területnek nyilvánítanak valami mondvacsinált okkal. Lehet csak én látom rosszul a dolgot, de akkor úgyis elmagyarázzátok.


16/f



2013. szept. 4. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak hogy már az egész alapja, a telekcsere is törvénytelen volt. Így nem lehet elindítani semmit.

Én nem mondom hogy ne adjon az állam a hasonló beruházások számára lehetőséget és telket, de azé legyen tiszta és átlátható, illetve cserébe kapjon az állam is valamit.

Jelen esetbe ha nem is 100% ban bizonyítható de tetten érhető hogy a zsebekbe vándorolt állami vagyon mozgatta az egészet. Lehet hogy az egész beruházás egy kamu volt és csak a telekspekuláció volt a cél.


A lényeg hogy egy befektető nem kezdheti úgy a tevékenységét ami nem legális, ami korrupció gyanús, ami minden pontjában a telek megvételtől az üzemeltetésig nincs minden részletében tisztázva.

2013. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

"A fél ország természetvédelmi terület, most az a néhány hektár annyira fontos? "


Igen, annyira fontos, mivel az ország azon része ami nem természet védelmi régió zömében úgy néz ki, mint egy leégett erdő ami mellett néhány beton dzsungel szerű város megfordul..


Amúgy meg ilyenekre most nincs pénz...a Haladásnak kell a stadion :D

2013. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg, hogy gondolod, hogy kaszinót építenek ide ameddig még ott van a DVTK, a PMFC, az UTE, a Vasas, a Honvéd..még nem egy stadiont kell építeni..nincs idő meg pénz ilyen hülyeségekre :D
2013. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3%
Mit akarsz kaszinózni 16 évesen .ülye gyerek?
2013. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!