Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit keres a Jobbik pártban a...

Mit keres a Jobbik pártban a kommunista Osvát László és a zsidó (Szerencsejáték Rt. Ex vezetője) Pősze Lajos?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt,mint a Fideszben Pozsgai vagy Smidt Pál.Oda mennek,ahol megtalálják a számításukat.A Jobbikban sem ők az egyetlen kommunista,csak "megtértek",nem pedig köpönyeg forgatók.Morvai is az volt,amíg a férjével élt.
2009. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Meghasonlik magával a jobbik, tönkre fog menni.
2009. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Halihó!

Miért is baj,ha fejlődik az ember?Míg diák voltam,teljesen egyetértettem a drogok legalizálásával(nem éltem vele)buli volt a "más"ként kinéző(transzvesztita)fel voltam háborodva,hogy a könyvtárban nem lehet rágyújtani(na jó ez azért túlzás)simán bedöltem a média által sulykolt "igazságoknak".Aztán felnőttem és most ezektől kiráz a hideg.Ami akkor "lázadásnak,jófejségnek "tünt,rájöttem,hogy merő naivitás volt.

2009. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Mert a Jobbik is párt, akárcsak a Fidesz vagy az MSZP. Ők is emberekből álló, valóságos, tökéletlen szervezet, nem pedig elképzelt tökéletes isteni mesehősök gyülekezete.


Ez persze durva sokk a jobbikosok számára, akik vakon hisznek abban, hogy minden politikus politikus, csak a Vona nevű politikus nem az, meg minden párt párt, csak a Jobbik nem az.


A valóság azonban az, hogy a Jobbik párt, Vona pedig politikus. Ezért a Jobbik pontosan úgy működik, mint egy párt, Vona pedig úgy viselkedik és beszél, mint egy politikus és olyasmik motiválják, mint egy politikust. Ez kézenfekvő tény, és ami ennyire kézenfekvő tény, az idővel ki is derül még azok számára is, akik eddig befogott füllel, csukott szemmel imádták az elképzelt tökéletes Vona-félistent meg Jobbik-szektát.


Csakhogy az, ami más pártokra nem végzetes, a Jobbikra az lesz. Pontosan azért, mert a Jobbik, mint minden radikális párt, azzal a mesével szokta maga köré gyűjteni a többi pártból kiábrándultakat, hogy "mi egészen mások vagyunk", "mi nem is politikusok vagyunk, ez nem is párt". Ez az illúzió átmenetileg nagyon erősen vonz sok embert. Aztán igen keserves a kiábrándulás.


Hogy a Jobbik stratégiáját folytató másik párt nevét ferdítsem kicsit: nem lehet más a politika.


Jobbikosok, ideje felnőni! :)))

2009. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt egy interjú Osvát Lászlóval:

[link]

Pősze Lajos Lajos protestáns családban született, nem zsidó, de az sem lenne baj.


Ők a Jobbik szakértői csapatában vannak, sok éves tapasztalataik következtében.

2009. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jobbikosok, ideje felnőni! :)))


Talán ez nem csak a jobbikra kellene, hogy vonatkozzon.

Minden magyarnak ideje lenne felnőnie nem? Vagy azok akik „ éretten gondolkodnak” kitöltenek egy biankó csekket” a kormányzásra, anélkül hogy megpróbálnák kikövetelni a válaszokat. Az érett gondolkodás? Vagy akik ez után a 8 év után még mindig a baloldalra szavaznak.

Akik liberálisnak tartják magukat és nem veszik észre hogy últraliberális az eszmeiségük, hiszen a saját szempontjuk alapján szabad felfogás már mások szabadságát sértheti. Szóval fel kellene nőni az országnak.

2009. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos Osvátot a komcsik (mszp) kitüntették, tehát az ő emberük!!!

Az mszp eszköze volt a terrorelhárításban, amikor állandóan Szilvásy György terrorveszéllyel fenyegetett és kiderült, az egész kamu volt!

Akár mennyire is "Jobbikos" lett, gerinctelen alaknak tartom, mert aszisztált az mszpnek. De hát jó lesz beépített embernek a Jobbik pártba.

Vona helyében elzavarnám a fenébe és olyan embert keresnék, aki nem rendelkezik ilyen múlttal!

2009. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Barátom, Nagy Imre is kommunista volt. Ma mégis hősként emlékezünk rá.
2009. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 cynic ***** válasza:
68%
12:01 Igen, a népbutításnak köszönhetően...
2009. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Barátom, Nagy Imre is kommunista volt. Ma mégis hősként emlékezünk rá."


Te lehet.

2009. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!