Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon melyik párt/pártok...

Vajon melyik párt/pártok szimpatizánsai a legrejtőzködőbbek (tehát akik nem vállalják fel, hogy melyik pártra szavaznának)?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a Jobbik. Van egy 100-200 ezres bázisuk, ami ilyen hőbörgő keménymagból áll, de a többi csak simán átlagember, akik üsse kő alapon a Jobbikra X-elnek, vagy abban reménykednek, hogy a Jobbik helyreteszi a cigunnereket.

Így jött össze nekik 3 éve a 850 ezer szavazó.

2013. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen pártszimpatizánsok. Csak nem akarnak sem a Fideszre. sem a Jobbikra szavazni. De lehet, hogy még azt sem tudják, hogy akarnak-e szavazni bármelyik pártra.
2013. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most a Fideszesek. Elvileg még mindig magasan vezetnek, de én már kb egy éve senkitől nem hallottam (személyesen), hogy a Fideszre fog szavazni.
2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem vallanám be egy közvélemény kutatónak sem.


Azért, mert visszaélhetnek ezekkel az adatokkal.

2013. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Fideszesek jelenleg..


Ők azok akik nem merik felvállalni Orbánt..


A Jobbikosok többsége simán megmondja kire szavazna a balosok is..szóval szerintem maradnak a Fideszesek..

2013. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Tisztázzunk valamit... A legrejtőzködőbbek azok, akik a választásokon rendre a legnagyobb meglepetést okozzák, ugyanis a közvéleménykutatóknak sem árulják el, kire fognak voksolni, viszont a fülkében már odateszik az ikszet.


Kik is okozták eddig (az elmúlt 10-15 évben) folyamatosan a legnagyobb meglepetést?


A Jobbik-szavazók? Akik állandóan, megrögzötten győzelmet vizionálnak, aztán megbántott óvodásként üvöltik végig a választások éjszakáját, amikor megjönnek a 15% körüli Jobbik eredmények?


A Fidesz szavazói? Akik pl. 2002-ben (a Fidesz által biztosított választásokon) a zsebükben érezték a győzelmet, mert egy kivételével az összes közvélemény kutató őket hozta elsőnek, aztán utána egy éven keresztül ordibálták, hogy a szocik elcsalták a választásokat? A fenéket csalták el, csupán nem kérdezte a szavazóikat senki, vagy nem árulták el, kire is fognak szavazni.


Nos, szerintetek akkor kik a legnagyobb hallgatók...?

2013. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
A nyuggerek. Akik még mindig a szocializmusban élnek, és képtelenek haladni a korral.
2013. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy hiperkarma szám címével válaszolnék. Mindenki. Mindenki fél valamitől.
2013. szept. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Sztem a jobbikosok, mert őket diszkriminálják a legtöbb helyen a politikai nézeteik miatt. Én is az vagyok, de a facebookon, illetve a munkahelyen nem politizálok, mert megjárhatom.
2013. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván azzal szimpatizálnak, amelyikre legtöbben köpnek.Egy népszerű pártot nem lenne szégyen felvállalni(...van egyáltalán ilyen??)Az sem szégyen felvállalni, ha egyikre sem.Nincs abban semmi meglepő.
2013. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!