Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a "Betyár...

Mi a véleményetek a "Betyár Sereg"-ről, és első kőkemény videójukról?

2009. nov. 6. 20:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
21:24 Míg a Gárdába bárki beléphet, közéjük csak jó fizikumú, harcművészetben jártas személy. Szerintem hasonlít a C18-hoz, azért nincs éles fegyverük, mert idehaza nehéz hozzájutni. Míg a C18 faji háborúra készül lelkesen, addig ők a kormány által mesterségesen gerjesztett cigányok és magyarok között várható polgárháborúra. Nem igazán tűnnek egy hagyományőrző, hímző egyletnek.
2009. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

olyan mint pár hónapja a fekete ruhás fiúk videója volt. szerintem azok mögött is ők vannak. csak így tovább!

sokat nem tudnak tenni mondjuk...

2009. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nem ütős, sem nem kőkemény. Engem leginkább egy naiv népmesére emlékeztet az egész. De ezt csak a videóra mondom. Magáról a Betyárseregről nem sokat tudok.
2009. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
szerintem ijesztő, de hát ti tudjátok...
2009. nov. 6. 21:53
 15/25 anonim ***** válasza:
71%
Ez önmagában nem ijesztő, inkább bájosan naiv, másrészt meg a fiataloknál természetes, hogy erősek akarnak lenni és falkába tömörülnek. Ebben nincs semmi különös. Ijesztővé bizonyos körülmények között válhatnak, ha mondjuk ők lesznek a fősodor. Ezt én még nem látom, bár alakulhat akár így is a helyzet. De ez már az ország problémája és nem a betyároké.
2009. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

Nevetséges. Nem tudom mire akarnak menni ezzel a nemzeti anarchizmussal? Mert ez kb. az, még ha nemzeti színben is van.

Tisztességes, becsületesen dolgozó, nemzeti és szociális világnézetű magyar emberekre lenne szükség, nem pedig ostoros betyárokra, zászlólengető szalonradikálisokra.

Persze, most konjunktúrája van ennek az egésznek, nem bántom őket, de remélem a nemzeti érzelműek többsége 10 év múlva is nemzeti érzelmű lesz, amikor már nem jön belőle annyi profit.

2009. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
25%

Mar lattam nehany hasonlo filmet. Igaz, hogy magyar helyett ott arab volt a nemzeti viselet.

Ezek mikor kezdenek gyilkolni? Szoljatok, jovok segiteni ellenuk.

2009. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
13:49! Egyetértek! Jövök én is...
2009. nov. 9. 18:44
 19/25 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint szimpatikusak. Érdekes amikor ők ott voltak tényleg nem merték bántani a magyarokat.

http://www.youtube.com/watch?v=P2Lhi875bYE&feature=related

2009. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
26%

Ez egészséges?Kérdésedre a válaszom David Lane 88 alapszabályából néhány:

14. A természettel egyhangban semmi sem helyesebb, mint a saját fajunk megőrzése.

52. A zsarnokságok csak erővel szüntethetők meg.

67. Fegyvertelen és nem harcias nép rabszolgává lesz.

82. A tiszteletet meg kell szolgálni; nem lehet megkövetelni vagy feltételezni.

88. Egy beteg és halódó fajnak a jelei a következőek. Ha bármelyiket észreveszi, védekeznie kell:

. az alapító faj keveredése és süllyedése

- a család lerombolása

- elnyomó adózás

- a törvényes szervek korrupciója

- terror és elnyomás azok ellen, akik óvnak a nemzet hibái ellen

- erkölcstelenség, iszákosság, kábítószerek, stb...

- gyerekhalál (ma magzatelhajtásnak mondják)

- a pénz romlása (infláció vagy uzsora)

- idegenek beszivárgása az országba, idegen kultúra

- materializmus

- idegen háborúk

- olyan vezetők, akiknek csak a gazdagság és saját dicsőségük számít

- homoszexualitás

- olyan vallás, mely nem a természeti alapokon nyugszik



Jah és azoknak a válaszolóknak írok még akik azt hiszik hogy pár fiatal összeállt és beöltöztek betyárnak azok elég nagy tévhitben vannak betyárok mind válogatott emberek a bejutáshoz elég sűrű rostán kell átmenni.Van közöttük nem egy komoly küzdősportos.És ők legalább tettek is már valamit az asztalra és fognak is még.És idővel lehet egy C18-hoz hasonló szervezetre is amire szükség is van!Nem biztos hogy olyan fellépéssel mind a C18asok de hasonlóan.Én is tervezem a belépést. Ajánlom az oldalukat: [link]

2009. nov. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!