Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez? Orbán...

Mit szóltok ehhez? Orbán beégése egy ormánsági vegyesboltban.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=JinX24Y6A8M


1:53-tól


2013. okt. 6. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hihi, bátor volt a tulaj, és jól is tette.

Nem néztem végig de a dohány bolt azaz övé?

2013. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Macungo ***** válasza:
62%

Végignéztem, a boltos esetében semmi beégést nem láttam...


Egyszerűen mondta, hogy nem ők nyerték el és akkor mi van.


Orbán meg mondta, hogy kicsi rá a hely igaz, külön épületben kellene lenni.. Ebből is látszik, hogy nem a haver nyerte el, mert akkor abba a boltba mentek volna..


Semmi bátorság nincs ebben, hogy szóvá tette, hogy nem ők nyertek hisz fáj neki, Orbán tudomásul vette, hogy van az úrban tüske, de ez van, ha nem tudtak a feltételeknek megfelelni akkor nem tudtak nem fogják az embert fellógatni nem kell félni a kormánytól meg lehet mondani, ha valami fáj..


Meghallgatta. Kész, MI A BÉGÉS EBBEN?

2013. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább az a vicc, hogy egy ekkora országban ilyen nagy hepajt kell csapni, ha a miniszterelnök elmegy valahova. Mintha egy király ereszkedne le az alattvalók közé. És ez nem feltétlen Orbán-specifikus dolog.
2013. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Macungo ***** válasza:
0%

Képzeld még Szlovéniában vagy Hollandiában is ekkora, de inkább nagyobb hepajt rendeznek, nem a postás jött azért házhoz. Már megint csak a szimpla Orbán utálat szülte ezt a kérdést és a te "kritikádat"


Gyurcsány most nem miniszter még is egy kisebb osztaggal közlekedik, és akkor mi van.

2013. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!