Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fejezi már be a német...

Mikor fejezi már be a német baloldali sajtó azt, hogy Magyarországot szidja állandóan?

Figyelt kérdés

Újabb eszméletlen hazugságok és nevetséges vádak a kormánnyal és az országgal kapcsolatban. Németországnak nincs jobb dolga, mint rólunk írni.

[link]



#Németország #baloldal #balliberális #baloldali sajtó #kormányellenesek
2013. okt. 20. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Az utolsó bekezdésen kívül korrekt a cikk.
2013. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
A kritika jogos és nem Magyarországot szidják hanem a kormányt.
2013. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"Fidesz "felkarol" ügyeket, amelyeket a Jobbik képvisel, például "a halálbüntetést, a magyar föld védelmét, vagy a cigány élősködők elleni harcot"."


Bárcsak így lenne...

2013. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Semmilyen hiteles forrás nincs, csak gyűlölködés az egész cikkben. Ha szerinted jogos a kritika, akkor támaszd alá hiteles adatokkal és forrásokkal, kíváncsi vagyok rá!
2013. okt. 20. 10:54
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

"Ha szerinted jogos a kritika, akkor támaszd alá hiteles adatokkal"


Na megy a szájkarate, ennyi erővel kérdező te bizonyítsd be hogy nem jogos a kritika.

Másrészt 20 évig mindenki leszart minket, most meg az egész EU és USA velünk foglalkozik és nem véletlenül, csak egy pillanatra vedd le a narancs szemüveget és gondolkozz!

2013. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
ahogy már írták teljesen jogos a kritika.
2013. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%

5: Most se foglalkoznak többet velünk. Max hozzád jut el több infó, mert nem volt neted előtte...

Ha lenne nyelvtudásod tudhatnád, hogy az Eu-ba lépés óta foglalkoznak velünk többet, nem Orbán miatt.

2006 körüli és utáni Gyurcsány korszakban naponta több cikk született MO-val kapcsolatban mint most 1 negyedév alatt. A híradásokat volt, hogy velünk adta el a BBC...

2013. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát igaznak igazat írnak
2013. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

A választási törvényeket tényleg úgy módosították, hogy nekik legyen jó. Most nem fogok neked róla esszét írni és helyetted gondolkozni, mindenki úgy hülye, ahogy akar. Nem csak én látom így, több neves politológustól hallottam már. Tudom, biztos mindet felbérelte a maffiabaloldal, hogy csak engem átverjenek.

A Jobbik meg szvsz tényleg folyamatosan uszít a romák/zsidók ellen, nagyjából ez az egyetlen tevékenysége, üzenete. Holokausztot nem szokott tagadni, mert ugyebár tilos.

2013. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

"Na megy a szájkarate, ennyi erővel kérdező te bizonyítsd be hogy nem jogos a kritika. "


Ez nem így megy. Ha én azt mondom, hogy anyád egy prostituált, akkor azt nekem kell bizonyítanom, nem neked az ellenkezőjét.


Amúgy ez a német és osztrák sajtó nagyon nem tud magával mit kezdeni, mindkét országban jól szerepel a szélsőjobb, Ausztriában kormány alakító tényező, mégis minket csesztetnek a Jobbik miatt. Ez a cikk is csak egy demagóg ömlengés.

2006-ban a tüntetésekkor is jól megírták a nyugati lapok, hogy itt mekkora szabadságharc van, pedig akkor is csak azok csinálták a balhét, akiket most onnan köpködnek, hogy fúj, szélsőjobb.

2013. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!