Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a mai, október...

Mit gondoltok a mai, október 23-i beszédekről?

Figyelt kérdés
Szerintem szégyen,hogy minden nemzeti ünnepünket politikai haszonszerzésre használják,ma egyedül Kuncze kezdte úgy a beszédét,hogy tisztelet a hősöknek.Egy 1956-os megemlékezésnek 1956-ről kellene szólnia,nem pedig az aktuálpolitikáról.

2013. okt. 23. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Valaki azzal fárasztja magát hogy ezeket elemzi? :D annak gratulálok...
2013. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De gondolom a szokásos ünnepi szent beszéd.
2013. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, hogy 3 fele szakad az ország , 3 különböző politikai erő megosztja az embereket és a saját boldogulásukra használja fel ezt az eseményt.


Nem kellene ezt, így.


Legalább ilyenkor félre kellene tenni ezt a jobboldali , radikális jobb, meg balliberális rivalizálást.

2013. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
én a elgtöbbet végighallgattam, a leginkább 56ról szóló talán még a Jobbiké volt, az ellenzéké 100%ban kormányellenes volt és semmi köze 56hoz
2013. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én csak a híradókból hallotam őket, mivel a remek időt kihasználva inkább felmentem a Normafához a kutyával. Amit sikerült leszűrnöm: Bajnai borzasztó szónok, nem hiszem, hogy erőltetnie kéne ezt a politikai pályát, szerintem már ő is megbánta, hogy visszatért. Mesterházyra ugyanez igaz, egyszerűen nem hihető, hogy úgy is gondolja azt, amit mond, és az se, hogy ő nagyon elkötelezetten híve annak az ideológiának, amit a pártja képvisel. Gyurcsány rendben volt, ő az egyetlen tehetséges politikus a balfélen sajnos. Orbán a szokásos blődségeket mondta, gyarmatosítás, kommunisták, blabla, a híveinek ez kell, hát miért is mondana mást. Szemmel láthatóan meg is van az eredménye. Amúgy egyetértek, szánalom, hogy a nemzeti ünnepek kb arra vannak fenntartva, hogy ki mekkora tömeget tud összeverbuválni a sablonos beszédeire. Kijelölhetnének inkább egy vasárnapot mondjuk évente kétszer, amikor nagygyűlés nap van, és akkor lehet csinálni a hepajt, de nemzeti ünnepen a politikusok szépen maradjanak otthon, legyenek pártsemleges rendezvények, ahol mindenki ott lehet, és senkinek eszébe sem jut, hogy most ki fideszes vagy mszp-s vagy akármi. Augusztus 20-án ez jól működik, miért ne lehetne októberben és márciusban is ilyen?
2013. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

bemásolom amit egy másik kérdéshez írtam:

Fidesz: egész korrekt volt, politizált is rendesen, de azért 56-ról is megemlékeztek.

Együtt: Bajnai kb úgy szónokol, mint egy zsák krumpli élvezhetetlen beszéde volt és szerintem még ő sem hiszi el, amit mond.

DK: Gyurcsány a szokásos volt, én komolyan őt bírom, mintellenzéket, mert nagyon vicces, remélem sokáig ellenzékbe marad.

MSZP: Mesterházinak nehéz feladata volt kiállni a "felbőszült" tömeg elé, ezt a feladatot nem is nagyon sikerült neki teljesítenie felolvasta kis szövegét és lelépett. Őszintén egy szót nem tudnék felidézni belőle.

LMP: nem hallottam róluk, valahol ünnepeltek, kimaradtak a nagy baloldali tüntiből, jól tették

Jobbik: Róluk sem hallottam sokat, traktorokkal vonultak, nem balhéztak, jól tették.


Egyébként szomorú, hogy nem ünnepelnek 23-án hanem tüntetnek, kampányolnak, veszekszenek, szégyelljék magukat.

2013. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy 3 fele szakad az ország ... Pár száz aktivista nem jelenti az ország felét ( vagy harmad részét) ...
2013. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kérdezővel. Okt. 23-án 56-ról emlékezünk, az 56-osokról kell szóljon. legalább ez a nap ne legyen a politikai haszonszerzésé. Csak épp a pártoknak ez jó lehetőség elmondani a véleményüket nagy nyilvánosság előtt. Szégyelhetnék magukat. Azért volt pár kivétel. A Jobbik szépen emlékezett és Kuncze meg Shiffer is beszélt picit 56-ról (pont a liberálisak, ez érdekes), de a többiek egy mukkot sem. A balosak voltak a legnagyobb hőzöngők, hogy a fidesz takarodjon. A Fidesz meg magát ajnározta. nagy Imre most fent rázza a fejét és ő szégyenli magát helyettük.
2013. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PHP de kóder! ***** válasza:

a leginkább 56ról szóló talán még a Jobbiké volt, az ellenzéké 100%ban kormányellenes volt és semmi köze 56hoz


vegre valaki nyiltan elismerte, hogy a jobbik=a fidesz-szel

2013. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!