Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kuruc. Info. Mi lesz vele?...

Kuruc. Info. Mi lesz vele? Hogy értékelnétek 1-től 10-ig?

Figyelt kérdés

Alapvetően tetszik az oldal, szókimondó, megírja a tények másik oldalát is, de rengeteg benne az uszító tévedés ami kicsit bosszantó és befolyásolja a szavahihetőséget:


Például amikor Andornaktályán a zsaru agyonverte az öreget és amikor Komáromi Tibor anyját megölték, az első hír rögtön a cigány elkövetőkről, az eltérő kultúra tevékenységéről szólt. Amikor kiderült, hogy az elkövetők mégsem cigók, ezek az előzmények törlődtek, illetve módosultak... Vagyis amikor nincs kép az elkövetőkről, az olvasó könnyen azt hiheti, hogy az összes többit cigányok követték el.



2013. dec. 24. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek veled, hogy sokmindent megírnak, viszont sokmindent túldramatizálnak... Több hírforrást kell olvasni, mindegyik bőven csúsztat a maga irányába :


Az, hogy az általad említett esetben cigányokat sejt az ember, az szerintem te is tudod hogy minek köszönhető :)

2013. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
a kurucinfo egy libsik-kommunisták által szerkesztett provokatív, a nemzeti magyarokat az ócska stílusával lejárató orbánfóbiás szennyoldal!
2013. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Én is így vagyok vele.


Szokom olvasni, de mindig megnézem az adott hírt más oldalakon is.

Nem lehet csak a Kurucról tájékozódni, az elég káros lenne.

2013. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Egy időben én is olvastam a kurucot, de már inkább szánalmasnak tartom, szeret túlzásokba esni és kb. olyan színvonalú hatásvadász írásai van mint a Blikknek - csak jobbos változatban.

Pl. rémlik valami írás arról is h Finnországban lehet fegyvert viselni, meg egyszer vki lelőtt cigányt ott arrafelé és a hatóság (rendőrök), nem azt vették elő aki lőtt. Na már most ezt is olyan stílusban írták h azt hinné az ember h Finnországban mindeki felfegyverkezve vadászik cigányokra szabadidejükben... Gyakorlatilag épp Finnország az, ahol rasszizmus nincsen, ott nagyon figyelnek arra h senkit ne érjen megkülönböztetés a neme vagy a származása miatt! Mellesleg a világ egyik legbiztonságosabb országa és nem kell félned attól h vki betör hozzád vagy kirabol.

Meg az az állandó zsidózás is tiszta szánalom, azt hinné az ember h megszállták az országot, pedig én aztán mereszgetem a szememet, nézem melyik épület vagy bokor elő pattan elő egy végre, mutatván magára, "íme én egy zsidó vagyok, szolgálj!". De még nem találkoztam ilyesmivel, pedig nagyvárosban lakok.

Értékelni kéne akkor 3/10, de csak azért mert szórakoztató a maga módján, ugyanakkor azért csak ennyi, mert annyira hiteles mint a fent említett Blikk.

2013. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én a Blikknél az adatelírásokat szeretem. A XIV., XV., XVI., XVII. kerületeket rendre összekeverik, gyakran más életkort adnak meg a címlapon, mást a cikkben, de volt, hogy nem létező utcát írtak le amikor az apa megkéselte nemrég a két kislányát. Az ilyenek bosszantóak és a hanyagságra utalnak.
2013. dec. 24. 11:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

# 4:


A Kurucinfónak egy időben mániája volt hetente legalább egy, a "derék finnekről" szóló cikk megjelentetése.


[link]

2013. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Régebben olvasgattam, most már kerülöm az oldalt.

2/10.

2013. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dick Esmen ***** válasza:
10/2
2013. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem olvasom, de eddig nem sok jót hallottam róla...
2013. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10/4


1, Egyértelműen szükség van rá mert lehoznak olyan híreket amiket az egész média elhallgat. (Amikor az egész médiában direkt eltitkolják - agyonhallgatják a cigánybűnözés mértékét)

2, A kuruc már rég túl van a csúcson, a szerkesztőgárda elkénylemesedett, régebben sokkal provokatívabb és frissebb volt. De az egész jobbik kifulladóban van.

3, Kézivezérelt. Látszik a háttérben csúnya boxmeccsek mentek, egy időben minden héten kiderült valakiről a jobboldalon hogy nem volt eléggé jó elvtárs.

2013. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!