Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a kormány most a nyerőgépek és a cigaretta után az alkoholt is be akarja tiltani a szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
Én azért állok hozzá negatívan, mert én is, az egész családom és nagyon sok ismerősöm kereskedelemmel és vendéglátással foglalkozik (közért, sörözők). És rajtunk kívül még több 100 ezer embert érintenek ezek a dolgok negatívan munkahely, jövedelem szempontjából. Továbbá sajnos az a helyzet (és tapasztalatból beszélek), hogy ezekkel a törvényekkel egyáltalán nem szorult vissza se a játékfüggőség, se a dohányzás és az alkohol sem fog, mert aki akar, az megszerzi. Tehát az embereken ezzel nem segítettek, (ha lett volna hatása ezeknek a rendeleteknek, akkor legalább van egy ok, de nem volt) nem lett jobb a helyzet, rengeteg ebben dolgozó ember tönkremegy és tönkrement és az államnak kevesebb, mint negyedannyi adóbevétele keletkezett. Tudtok mondani pár dolgot, hogy ezek a dolgok mire jók? És kinek? Mert semmi nem változik, csak rosszabb lesz...

2014. jan. 5. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu... :)
2014. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dick Esmen ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb lenne ha a szórakozóhelyeket tiltanák be.Nem kéne annyi papírmunka mint így,hogy egyenként teszi tönkre.
2014. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Azért mert az első két állítás igaz, attól még a harmadik hatalmas butaság lesz, hogy " alkoholt is be akarja tiltani a szórakozóhelyeken".

Dohányzás egész Unióban hasonlóan szigorúan tiltva van, mint nálunk. Sőt sokkal drágább is nyugaton.

A nyerőgépek, szintén sok helyen tiltva vannak.

2014. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

""Dohányzás egész Unióban hasonlóan szigorúan tiltva van, mint nálunk""


Ez így nem teljesen igaz. Ugyanis a hazai szigorítástól szigorúbbak is vannak például az angoloknál.


Egyébként az alkohol betiltása egy kamu. A kedves kérdező ezt hol hallottad?

2014. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hallottad valakitől, akinek a szomszédjának az unokatesójának a kollégája mondta?

Ez butaság! Honnan szedted?

2014. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Több ismerőstől hallottam és olvastam interneten. Facebookon megosztottak egy linket. Na most az a helyzet, hogy ugyanígy kezdődött tavalyelőtt a nyerőgépekkel és tavaly a cigivel is. De tényleg pontosan ugyanígy kezdődött:

"Hallottam ezt-azt" "Á hülyeség" "Olvastam, hogy pedzegetik , hogy beterjesztik. Jött ez: "Hol olvastad, baromság, ezt nem csinálhatják meg" stb stb. Majd felkerült napirendi pontra, beterjesztették a javaslatot, egyből elfogadták, és be is hozták. Sajnos az a helyzet, hogy ha nem lesz kormányváltás, akkor jön a nemzeti italbolt is! :( Ha lesz, lehet akkoris...

2014. jan. 5. 17:02
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyelőre itt olvastam azon kívül, hogy több embertől hallottam, az oldal lehet nem komoly, de ettől még lehet alapja úgy, ahogy a ciginek is volt meg a nyerőgépeknek. És már nem először hallom ezt. Amikor bejöttek a dohányboltok, elkezdtünk röhögni, hogy mi lesz a következő, már inni sem adhatunk? És az a durva, hogy nem vicc!
2014. jan. 5. 17:06
 8/16 A kérdező kommentje:
2014. jan. 5. 17:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk én személy szerint nem bánnám.
2014. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bárkiből lehet online celeb, te is tudsz hasonló cikkeket a levegőből elő állítani. Különösebb forrás megjelölés vagy névtelen forrásokra hivatkozni, de attól még nem lesz igaz :)
2014. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!