Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gyurcsány Ferences táncolós...

A Gyurcsány Ferences táncolós videónál igaz az hogy Schubert Norbi Update tréningjét táncolja Ferenc. Ha a jobbik Vona Gabor partja győz akkor 1920tol 1945ig levő korszak fog beköszönteni magyarországra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, és Schorbert Norbi lesz a Nemzetvezető.
2014. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a Gyurcsánytánc mit imitált.

Kétszer egy folyóba nem lép senki.

Magyarul, a Jobbik példaképének tekinti eszmeiségében a Horthy korszakot 1920 és 1941 közötti időszakát nézve és nem pedig lemásolandónak.

Ennek oka az, hogy a Jobbik vélhetőleg jogfolytonosság terén majd visszakíván nyúlni a rákosista alkotmány előtti történelmi alkotmányhoz.

Külpolitikánkban pedig vélhetőleg, ahhoz hasonló módon kívánnak majd érdekérvényesítő politikát folytatni. Melynek mozgatórúgója vélhetően nem a revizionizmus, hanem a határontúli magyar közösségek érdekében történő konzekvens kiállás a nemzetközi fórumokon.

2014. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
es mi lesz magyar zsidok es romak sorsa ha ok kerulnekhatalomra...merthogy mondataikban gyulolik oket...nem tudom miert van ez gyulolet de nekem nagyon fura..lehet valami gyerekkori aberacio vagy embergyulolet..nem tudom
2014. jan. 12. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem is mersz belegondolni.
2014. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vajon a magyarok ugyan ugy elarulnak oket ujra vagy fellszadva ellenalnanak
2014. jan. 12. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:

nem.

A Jobbik nem a Horthy korszakra emlékeztet, hanem a nyilasbarmokra. Nézd már meg a szimpatizánsait.....

2014. jan. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!