Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Ipsos mostani felmérése...

Az Ipsos mostani felmérése szerint a biztos pártválasztók körében a Fidesz 48%-on, míg az MSZP-Együtt-PM-DK 37%-on áll. Mit gondoltok, hogyan fog ez változni a választásig?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 15. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Gyurcsánnyal a baloldal leszerepelt.
2014. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem marad ez, a biztos szavazókat nehezebb átállítani.

De a választásokat úgy is a bizonytalanok fogják eldönteni.

Ők általában elégedetlenek a mindenkori kormánnyal és az ellenzékre szoktak szavazni.

Most viszont kérdéses, hogy az újból felállt Mesterházy-Bajnai-Gyurcsány szövetség képes-e meggyőzni a bizonytalanokat, hogy ők jobbak lennének, illetve a kormány eddigi politikája (pénzügyi stabilizáció, trafikmutyi, földbérlet körüli viták, rezsicsökkentés, közmunkaprogramok, családi adókedvezmény kibővítése) milyen hatással volt, ismét szavaznának-e a Fideszre.

2014. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmérték az összefogás előtt, és most azt mondják, hogy szerintük összeadódik. Érdekes statisztikusi hozzáállás. :D Szerintem marhára nem adódik össze.
2014. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

# 1:

Fodorral pedig még szembe is köpte magát.

2014. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az arány meg fog maradni (remélem). Ennek több oka van, de leginkább az, hogy a magyar emberek azért nem annyira hülyék...
2014. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Galamb András ***** válasza:
54%
Az MSZP csökken majd a Fideszé ha nem is fog sokat nőni, de 50% körül marad. A baloldali szavazok vagy otthon maradnak vagy szavaznak más pártra.
2014. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kormányváltás lesz tuti!De mondjuk megszűnik a 2 3 mad fidesz saját dugójába dől.Múltkori győzelem se volt egyértelmű pl előfordultat több millió más szavazónak kellett elszenvedni ezt 2 3 ot
2014. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

A baloldal meg fogja nyerni a véálasztásokat, és ha van az embereknek egy csöpp eszük is, és tanultak az elmúlt négy év mélyszívásaiból, emlékeznek a Fidesz-KDNP stadionépítő győztes menetelésére, a nagccerű rezsihuiszárokra, akkor Orbán ellenzékbe sem fog kerülni.

és ez volna az a helyzet, amivel a jövőben tényleg országot lehet építeni, azaz a gyerekeidnek lesz jövőképe.


Az Ipsos Orbán kezében van. Azt hazudik, amit elvárnak tőle. Valamint most azok merenk szólni, akik nem féltik a melóhelyüket. Ha a külföldre kényszerült magyarokat is meghallgatták volna, mindjárt már lenne a % .

2014. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kiváncsi, hogy kiket kérdeznek, mert elég sokfele járok az országban de olyannal még nem találkoztam akit kérdezett volna közvélemény kutató.
2014. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!