Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek kimeljenek! Fidesz...

Fideszesek kimeljenek! Fidesz választókerületeket saját térképre szabta miért? Miért van az fidesz azt hiszi győzni fog! HA nem győz lesz forradalmi hangulat újra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 12:30
1 2
 1/14 Shai-Hulud ***** válasza:
58%
Nem beszélni magyar?
2014. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megy a mínusz!
2014. jan. 26. 13:01
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

HÚÚÚÚÚ! ha a fidesz elveszíti a 2014 es választásokat akkor lesz itt olyan csikágó hogy ihajjj.


Lesz sírás rívás sopánkodás, én már készülök is rá hogy elhagyom az országot pár hétre míg lecsendesedik a hangulat.

2014. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

HAJRÁ FIDESZ CSAK A FIDESZ HAJRÁÁ MAGYAROK HAJRÁ FIDESZ


HAJRÁ HAJRÁ HAJRÁ!!CSAK A FIDESZ!

2014. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha a fidesz elvesztené a választásokat, hidd el, már jó előre be lenne készítve aviktornak a muszájdzseki. Sajnos nem fogja elveszíteni, de talán nem lesz kétharmada. Amennyiben kétharmadot kap megint, én hagyom el az országot, és vissza se jövök, amíg a viktor a királ'.
2014. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Shai-Hulud ***** válasza:
64%

Köszi a mínuszt!

Bár ez inkább téged minősít...


Felteszel egy majdnem érthetetlen kérdést, tele hibákkal, és mikor kritikát kapsz, osztogatni kezded a mínuszokat.

Ahelyett, hogy inkább legalább elolvasnád a saját kérdésedet, mielőtt kiírod...

Gratulálok! :)


(első voltam)

És természetesen erre is adhatsz egy piros pacsit.

2014. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

"Nem beszélni magyar?"


Szerinted ez értelmes válasz?


Szerintem ez messzevan az értelmes válasz kategóriától.

2014. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

"Szerintem ez messzevan az értelmes válasz kategóriától."

Igaz.

Viszont a kérdés is messze van az értelmes kérdés kategóriától.


Én eddig azt hittem, hogy errefelé magyarul beszélnek/írnak az emberek. Szomorúan tapasztalom, hogy a Gy.K.-s kérdezők (nem csak ez a kérdező) és válaszolók jelentős része igencsak helytelenül, vagy rossz magyarsággal, esetenként érthetetlenül ír.


Pedig legalább a saját anyanyelvét tisztelhetné annyira az ember, hogy megtanulja helyesen használni.

2014. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Na megérkezett egy újabb országelhagyó. Neked is leírom mint a többieknek hogy a fidesz 4-éve kormányoz ha nem vetted volna észre. Ha annyira elviselhetetlen akkor miért nem léptél már? Neked is csak hangod van mint a többi embernek aki ide írogat ha így meg úgy lesz akkor elmegyek. Érdekes még senki nem külföldről írogat ide. Meg tudod ezt magyarázni? Azt hiszed most jól megfenyegettél valakit is hogy elmész? Menny el ha akarsz nem tart vissza senki. Tárt karokkal várnak nyugaton mosogatni és csirkét pucolni mert leginkább csak alja munkára kellünk. Viszlát.
2014. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

"Pedig legalább a saját anyanyelvét tisztelhetné annyira az ember, hogy megtanulja helyesen használni."


Ha Schmitt Pál köztársasági elnök nemtudott helyesen írni akkor miért várnád el egy egyszerű mezei embertől hogy helyesen írjon? de nem is ez okozza a hejtelen írást sok esetben hanem az Angol billentyűk használata mint köztudott azokon nincsen hosszú í-ú-é stb stb.


Humoros akartál lenni, nemjött be ennyi.

2014. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!