Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek kimeljenek! Fidesz...

Fideszesek kimeljenek! Fidesz választókerületeket saját térképre szabta miért? Miért van az fidesz azt hiszi győzni fog! HA nem győz lesz forradalmi hangulat újra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 12:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

"Fideszesek kimeljenek!"


Soha nem voltam, nem vagyok és nem is leszek fideszes :)


"Fidesz választókerületeket saját térképre szabta miért?"


Nyilván azért, mert mindenáron veszíteni akar :)) Komolyan gondoltad ezt a kérdést?


"Miért van az fidesz azt hiszi győzni fog!"


Nézz rá Orbánra, a beképzelt arrogáns fejére rá van írva, hogy sokkal többet képzel magáról, mint amennyi valójában.


"HA nem győz lesz forradalmi hangulat újra?"


Lesz, persze, de túléljük, mint ahogyan 2002-ben is nevetségessé tette magát a Fidesz a szánalmas erőlködésével (lásd még: csalózás, újraszámoltatás, hídlezárás, kokárda, panelproli).

2014. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Én nem értem ezt a dumát, hogy a választókerületeket a saját érdekei alapján szabta meg.

Ugyan annyi esélye van másnak is győzni, mint nekik. Minél több szavazatot kap valaki, annál erősebb lesz és annál inkább nyer. Nem változott a rendszer.

Aki nyerni kar, az fogja meg magát és legyen jobb a Fidesznél. Elég nagy szégyen az ellenzéki pártoknak, hogy nem bírnak jobbak lenni egy olyan pártnál, mint a Fidesz. Ez nem a Fidesz erőssége, hanem az ő gyengeségük.

2014. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz de vannak vagyis voltak választási térképek.Amint azt értem jól tudjak mennyien fideszesek és meszesek egy egy körzetben.Annyit kel tenni hogy úgy szabjuk át a körzeteket budapesten fideszesek győzzenek.pl van egy erős mszp választó körzet azt szétszabdaljuk 4 részre és így már teljesen más térkép jön ki és megváltoznak az esélyek !
2014. jan. 26. 17:22
 14/14 anonim válasza:
#9. válaszolónak üzenem: csak gratulálni tudok a felfogásodhoz. Miért pont csak a nyugattal fenyegetőzöl? Sajnos egy buta nép vagyunk, nagyon buta, amit a kedves Viktátorunk ki is használ elég rendesen. Művelt emberek azért még akadnak, de te sajnos nem tartozol közéjük, itt nem a fenyegetőzésről van szó, itt már az ország olyan szinten megy a csődbe, mint a kő amit kidobsz a második emeletről. Ha valaki elköltözik költözzön, lehet jobb és rosszabb(inkább az első). Azért megjegyezném, hogy mindenért az elmúlt 8 évet okolta a fidesz, most még szarabb helyzetben vagyunk. Kérdem én: most mit fog okolni a törpe?
2014. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!