Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Vajdaság Autonóm Tartomány...

A Vajdaság Autonóm Tartomány tekinthető kisebb Magyarországnak?

Figyelt kérdés

Értem én ezt így:

Románia<>Moldova viszonyban állnak

Franciaország<>Andorra viszonyban állnak

Svájc<>Liechtenstein viszonyban állnak


2014. febr. 27. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert a Vajdaságnak messze nincs akkora önrendelkezési jogköre, mint a példabeli kisállamoknak. Gyakorlatilag része Szerbiának. (Na meg ma már jóval több benne a szerb, mint a magyar - ha kis valaminek, akkor inkább kis Szerbiának lehetne tekinteni.)
2014. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen Koszovó is kis Albánia.Vehetjük annak aztán majd idő múlásával kiderül az e.
2014. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tekinthető annak, és nem is autonóm tartomány.
2014. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pontosítva, tényleg ez a neve, amit kiírtál, de nincs autonómia.
2014. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Vajdasag az egy autonomia, de nem egy olyan autonomia mint pl. Koszovo...Nem is lehetne olyan autonomia, mert a szerbek többsegben vannak, csak egy ket olyan falu van, ahol a magyarok vannak többsegben.

De szerintem ennek az autonomianak is örülhetünk, jobb mint a semmi :)

2014. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Helló!én vajdaságban élek és hát SAJNOS NEM tekinthető a sok RASSZISTA SZERB/MENEKÜLT BOSZANACOK végedt amikkel elég sok a probléma mindig de akárhogy fikázzátok Magyarországot én mindent megadnák hogy ott élhessek nem itt messze van Szerbia még Magyarországtól is gazdasági szempontból!
2014. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!