Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikai fórumokra negatív...

A politikai fórumokra negatív megjegyzéseket írogatók jelentik az ország nagy részét vagy van azért egy olyan nagyobb réteg aki nem ér rá erre mert nem érzi rossznak a helyzetet?

Figyelt kérdés

Most akkor mi az igazság? Hol azt látom ismerőseimtől hogy minden pusztul,mindenki szegény, menekülj külföldre különben meghalsz stb...másiktól meg azt, hogy jó fizetése van, jó munkahelye és élvezi az életét.

Nem tudok dönteni :S



2014. febr. 28. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

"Hol azt látom ismerőseimtől hogy minden pusztul,mindenki szegény, menekülj külföldre különben meghalsz stb..."


Az ilyenek csak le akarnak húzni a szintjükre.... ne is foglalkozz velük.

2014. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbbem az arcukat sem merik vállalni, így nyilván nem.
2014. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*legtöbben
2014. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Az ország nagy része egyre lejjebb csúszik. Csak egy kisebb rétegnek jó a helyzete.
2014. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Az átlag ember aki alkalmazotti fizetésből él, az annyit keres hogy vegetálni tudjon.

Aki valami fejes valami multinál, vagy csak banknál dolgozik, vagy "jogvédő" azok jól élnek.

Esetleg még bizonyos vállalkozók is de tartoznak.

2014. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ápr. 6.-án lehet dönteni írogatás helyett. Mindenki gondolja át, hogy milyen az ő és az ország helyzete 2010 óta!
2014. márc. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy az átlag ember miért csak vegetál. Nyilván van szarabb fizetés, de pl. a mi példánkban azért 2 x 110 ezer forint szerintem egyáltalán nem nagy fizetés, meg gazdagság. Még is bőven elég egy két nagyszobás lakás rezsijére, lakáshitelére, kikapcsolódásra, szükségletekre stb. Nincs semmi okunk sírni. Sokan meg még sokkal nagyobb fizetéssel csak sírnak, hogy milyen szar itt az élet. Én azért röhögök nagyokat rajtuk, mert nagy részük vagy azt adja elő, hogy külföldön mennyivel jobb volt, vagy jobb lesz, miközben ők tipikusan az a réteg, aki mosogatni vagy dobozolni fog és 5-6 másik magyarral bérel majd egy helyet. De legalább előadják, hogy Londonban.
2014. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért mondják hogy jobb az élet mert nekik még így is megéri amilyen körülmények között vannak, akkor gondolhatod hogy nem lehet annyira rossz.

Itt nálunk keresel kb 110 rugót jó esetben, rezsire és társaira elmegy 50, ha minden nap eszel 2 rugóért valami rendeset az 60 ezer. És hopp el is értük a 110et.

És akkor még nem öltözködtél, nem szórakoztál, nem tankoltál, nem hívtál meg másokat egy sörre, nem vettél a párodnak egy csokit.

Jó én szeretek enni, nekem ennyi, mások ezt a pénzt elköltik cigire, meg drága piákra.


Kint úgy kerülnek ennyibe a dolgok hogy 3x annyit keresel legalább mint ide haza, és ez még csak a mosogató.

Na most ott a teknika, ruha, benzin, minden olcsóbb.

Egyik ismerősöm avval seftel hogy amikor hazajön, hoz a furgonban egy rakat márkás ruhát és idehaza eladja, és megéri neki. Teknikával csak azért nem csinálja, mert gáz a garancia érvényesítés.


Mondta is hogy a kinti Teszkó csak annyival másabb hogy nincs kolbász meg ilyen magyar dolgok ami nekünk alap, de az árak meg minden ugyan az. Ja meg ott az árufeltöltő is annyit keres, mint itt egy középvezető, hopp.

2014. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hopp, lehet, hogy a csokika ugyanannyi, de rendes zöldséget, HÚST, kenyeret kétszerannyiért veszel. A lakhatási költségekbe belerokkansz. A szolgáltatások ára az egekben vannak. Angoloknál pl. az ingyenes eü ellátásra még lassabban jutsz be, mint itthon, de ha elmégy fizetőshöz, mondjuk egy nőgyógyászt nem úszol meg 8 ezerért, inkább mondjuk 4x annyiért és így tovább.


Ha itthon minimál bérből hatan kibéreltek egy három szobás lakást, akkor itt is lehet dőzsölni, meg minden. Mert a mosogatók kint ezt csinálják. Egyedül, meg ketten nem bírnak megélni, így csoportosan élnek együtt és úgy adják elő, mintha mennyire jól menne. Ja hát úgy itthon is megy. Csak itthon az égő. De elég messze itthonról meg már menő.


Ez az "azt mondta az xy" nevetséges. Mondani sok mindent lehet.

2014. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem rokkan bele semmibe. Nagyon el vagy tévedve! Nekem is vannak kint ismerőseim.
2014. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!