Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szerint ma Magyarorsz...

A Fidesz szerint ma Magyarországon rend van. Szerinted?

Figyelt kérdés
Miért csak a Jobbik foglalkozik a közbiztonság javításán, a rendőrség megújításán?

2014. márc. 2. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Magyarországon a közbiztonság világviszonylatban nézve kiváló. Nálunk csak a totalitárius diktatúrákban nagyobb a közbiztonság pl. Észak-Korea, Kuba.
2014. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Azért Kubában annyira nem jó a közbiztonság, viszont igazad van. Magyarországon csak politikai fogás a közbiztonságot szidni. Alapvetően az egyik legjobban működő dolog az egész országban. Kivéve persze a korrupciót, amit viszont nem hiszem, hogy a politikusok nagyon fel akarnának számolni.
2014. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Első! Ha szerinted ott rend van, ahol nem hagyhatod a kocsit nyitva - nemhogy járó motorral - arra az időre, amíg becsukod a kaput/garázst vagy fizetsz a benzinkútnál, akkor nem sok felé jártál még ebben a világban. Szerinted miért építenek a magyarok egyre magasabb és masszívabb kerítéseket, amikor a világ egy részén azt se tudják, hogy mi az? Az üzletekben és a közösségi közlekedési eszközökön folyamatosan figyelned kell, különben könnyen megszabadítanak néhány értékedtől. Szerintem az nagyon messze van a rendtől, ha néhány helyen az ember este át sem mer menni egy-egy aluljárón, hanem inkább a felszínen próbál átjutni egyik oldalról a másikra. Továbbá az sem rend, ha vannak olyan helyek, ahol nem tanácsos egyedül mászkálni még világos nappal sem.
2014. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó! Egy ország sincs ahol józan eszű ember nyitott kocsival megáll, amíg bemegy a boltba, csak a jobban működő vagy a nagyon diktatórikus kommunisták pl. mint nálunk a Kádár-rendszer. A Kádár-korabeli közbiztonságot azonban egy demokráciában NEM LEHET visszahozni.
2014. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Ja és Magyarországon kb. mindenhova be lehet menni, nemúgy, mint Párizsban vagy Londonban!


Jártál már pl. akár egy rettegett "cigánysoron" is vagy csak a szélsőjobbos propagandát olvasod. Sokkal több esély van rá, főleg szegény szabolcsi falvakban, hogy kirablás helyett behívnak pálinkázni, beszélgetni egyet.

2014. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindenhova be lehet menni? Sok olyan videót láttam már, ahova rendőrök se mernek bemenni.
2014. márc. 2. 11:47
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Elég masszív és elhamarkodott kifejezés az, hogy itt rendben van a közbiztonság és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy az egyszerű BKV ellenőrzéstől egészen a elit politikai és gazdasági körökig a korrupció mindennapos.
2014. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
"videót". Gondolom a kurucinfó propagandatagozata által gondosan megszerkesztett provokációról van szó.
2014. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Harmadik vagyok. Pár hónapja kiküldtek néhányunkat segíteni Németországba a munkahelyemről a német kollégáknak (mérnökök vagyunk). Repülővel mentünk, kaptunk német rendszámú céges autót. Egyik délután indultam volna vissza a szállásra, amikor valamiért nem indult az autó. Eltelt vagy két perc mire rájöttem, hogy nem is abban a kocsiban ülök, amit én kaptam, hanem egy másikban, ami ugyanolyan. Nyitva volt az ajtó, simán be tudtam ülni. Éppen telefonáltam, így szórakozottságomban azt se figyeltem, hogy egyáltalán nyitott-e valamit a központi zár. Én. kb. 10 méterrel odébb parkoltam. Egyik kiküldetés során kölcsönkértem valamit az egyik ottani kollégától. Utolsó nap vissza szerettem volna adni, ezért előtte nap megbeszéltük, hogy nyitva hagyja a csomagtartót. Így is volt. Legnagyobb meglepetésemre még az indításhoz szükséges kártya is a helyén volt. Kérdeztem, hogy miért? Erre az volt a válasza, ha nincs bent a kártya, akkor automatikusan lezár a kocsi. Pedig nem egy zárt parkolóról volt szó.
2014. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez a 35 százalékos valami álom világban él?Szabolcsban majd biztos pálinkázni hívnak be egy vadidegen embert, főleg egy falun.Inkább azt figyelik hogy mit keresel ott, mit csinálsz, nem e lopni jöttél vagy valamivel házalni esetleg.Még hogy mindenhova be lehet menni, fel se fogom hogy vannak ilyen emberek akik azt hiszik hogy itt jó a közbiztonság.Egyébként ha már más országokról beszélünk én Svájcban azt tapasztaltam hogy az emberek simán nyitva hagyták az autót, sőt volt hogy még az ablak is le volt húzva és egyáltalán nem idegeskedtek hogy feltörik azt.A kerítést nem is ismerik, nem úgy mint itt hogy akinek pénze van az felhúz egy 3 méteres betonkerítést hogy a bűnöző még azt se lássa mit lehetne esetleg ellopni.
2014. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!