Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csökken folyamatosan -...

Miért csökken folyamatosan - drasztikusan - a Jobbik népszerűsége?

Figyelt kérdés
Korábban mindig azt hallottam, hogy majd a Jobbik talán jobb lesz. Most nem is ismerek olyan embert, aki ne pártot volna el tőlük.

2014. márc. 6. 18:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%

Mert rájöttek, hogy vissza a múltba fejlődnénk csak.


Újítást nem terveznek csak rombolást, mindent végképp eltörölni és azokat a dolgokat elővenni, ami az ősmagyarokat érdekli. A kakastoll mindent megold, mert abban van az erő:-) Max a kocsmásokat lehet ezzel megszédíteni, erre is alapoz a párt.

2014. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
45%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nagyon nagyon gyenge próbálkozás. Tudod minek csökken a támogatottsága? A kommunist...öhöm, akarom mondani liberális korcsoknak. :D


Hogy legyen egy kis valóságalap is linkelek friss, mai adatokat. A Jobbik szárnyal. Ilyen magas támogatottsága még nem volt.


[link]


[link]

2014. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

"Miért csökken folyamatosan - drasztikusan - a Jobbik népszerűsége?"


Ez nem igaz. Az MSZP-összeborulás gyengülésével párhuzamosan nő mind a Jobbik, mind a Fidesz népszerűsége a statisztikák szerint. Ergo a Jobbik népszerűsége nem csökkenhet.

2014. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
32%

Mert akkor a 0 iq-s emberek lennének a jók! Persze, hogy visszafejlődnénk. Ma rendőrnek lenni az egyik legnehezebb dolog. Arról nem is beszélve, hogy egy tiszti rang megszerzése az egyik legnehezebb iskola az országban.

A jobbiknál meg bajuszos részeges ősmagyarok lennének a csendőrök, mert erre alkalmasak csak. Ez lenne a nagy közrend, mert hogy nem ők nyomoznának az is biztos.

Így is szidjuk a rendőröket a mai fejlett körülmények között. Akkor mi lenne ha Jobbik lenne. Csukd be a szemed és képzeld magad 30 évvel korábbra az időbe. NA AZ LENNE!

2014. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%

"A kommunist...öhöm, akarom mondani liberális korcsoknak. :D "


Tipikus példája az intelligens kommunikációnak. Na erről beszélek. Lehet itt statisztikát mutogatni, meg cikkeket. Tudjuk, hogy nem nyernek. Egyik párt sem jó én egyiket sem szeretem, de ez a legrosszabb.

2014. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%

Aki egy picit is tud gondolkodni, az nem akarja, hogy végképp tönkretegyék az országot, és nem szavaz rájuk.

Álmodozásból nem lehet egy ország gazdaságát fenntartani.

A cigány kérdést sem lehet úgy megoldani, hogy a Gárdához hasonló, ostoba és szadista hajlamú emberek fenyegetik őket.

2014. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Az 5. hozzászólónak teljesen igaza van!!!

Mindig megvillantják azt az ellentétet, agressziót és alacsony szintet, ami miatt valószínűleg folyamatosan eltávolodnak.


Egy betűvel sem írtam azt, hogy én nem szeretem a pártot. Csak azt, hogy senkit nem tudok aki már foglalkozna velük, pedig széles körben mozgok.


Tényleg azt veszem észre, hogy ezekben a kérdésekben is csak a csökönyös versenyt látják, hogy "próbálkoznak a libsik" meg "korcsok" stb. Mi van, ha 100* regisztrál valaki és a Jobbikot éljenzi itt? Semmi nem fedi a valóságot, attól még nem lesz több híve meg nem lesz több "libsi"-nek rosszabb. A választások döntenek, amiben tudjuk, hogy nem nyernek. Hogy sajnos vagy nem azt döntse el mindenki magában. De egy biztos, hogy fejlődést én sem látok.

2014. márc. 6. 18:28
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

"Ma rendőrnek lenni az egyik legnehezebb dolog. Arról nem is beszélve, hogy egy tiszti rang megszerzése az egyik legnehezebb iskola az országban. "

Te beteg vagy. 1: rangja a bárcás k. -nak van, a rendőrnek legfeljebb rendfokozata.

2: a magyar rendőr buta. Ostoba. Egy egész ország arra büszke, hogy okosabb, mint a rendőrei. HOGY MERED a magyar, és történelem érettségiből összelapátolt 380 pontos RTF-es, vagy NKE-s rendőr ponthatárt egy napon említeni a BME villamosmérnöki karával, ahol pl. én végeztem? Pontot ugyanannyit kellett elérni, csak matekból meg fizikából. Egyszer adná az isten, hogy a sok "zseni" rendőr megpróbáljon csak fél órát ledolgozni ott, ahol valóban komoly szellemi munka folyik. Persze ilyen nem lesz, hiszen rendőrtisztnek az megy, aki alkalmatlan erre. Sima rendőrnek meg az, aki minden másra is.

2014. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Igazad van kérdező abban, hogy nem nyernek a választáson. Viszont biztos, hogy a 2. hely a Jobbiké lesz. Mondjuk nagy konkurenciája nincs. Gyurcsányék? Semmi esélye.
2014. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

"a magyar rendőr buta. Ostoba. Egy egész ország arra büszke, hogy okosabb, mint a rendőrei."


Ez egy régi mondás, sajnállak, ha ez maradt a fejedben. NEm állok a rendőrök mellé, de igen soknak van aki nem tiszt diplomája. Attól, hogy te nagyra vagy a tiéddel csak a te szakterületeden vagy "kos" nem tudnád az ők munkását végezni. Én meg a mérnököket nem nézem sokba, bárki elvégezné a munkájukat hiszen csak számolgatni kell. Na kívülről én is tudok ilyeneket írni.


"HOGY MERED a magyar, és történelem érettségiből összelapátolt 380 pontos RTF-es, vagy NKE-s rendőr ponthatárt egy napon említeni a BME villamosmérnöki karával, ahol pl. én végeztem? Pontot ugyanannyit kellett elérni, csak matekból meg fizikából."


Kicsit el vagy szállva magadtól. Valószínűleg egy orvostól stb. sokkal magasabb érdemű vagy.....


" Egyszer adná az isten, hogy a sok "zseni" rendőr megpróbáljon csak fél órát ledolgozni ott, ahol valóban komoly szellemi munka folyik."



Dolgoznak ők meg más is eleget. Gondolom te egy Isten lehetsz.

2014. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!