Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén miért nem lehet...

Most őszintén miért nem lehet róla szó, hogy Magyarországhoz visszakerüljön legalább Kárpátalja egy része?

Figyelt kérdés

Tudom ENSZ,NATO,Nyugat stb...de ezt teljesen demokratikusan is meglehetne oldani, ezen az elven,hogy jöhetett létre Montenegró?Vagy,hogy lehetett így szétszabdalni Jugoszláviát?Arra miért volt mód?

Az ukránoknál válság van, a keleti országrészben már csomóan jelezték,hogy szeretnének Oroszországhoz kerülni.

Kárpátaljáról miért nem lehet beszélni sem?

Ma már annyi baromságot találnak ki, lehetne valami trianoni kárpótlás is, mert most nagy divat a múltba visszamenni és küzdeni az igazságtalanság ellen.

Ugyan így lehetne egy népszavazás is, az ukránoknak lehetne egy nemzetállamuk a kisebbségek nélkül, és ha nem is a teljes Kárpátaljáról beszélünk,akkor legalább a magyar lakta sávról.

Mindenki azt mondja,hogy a ruszinok is szívesen csatlakoznának Magyarországhoz, én ezt nem tudom, de itt most nem ámokfutást akarok csinálni,hogy mindent vissza, hanem egyszerűen igazságot!És már az igazság lenne ha csak az a 150 ezer magyar ide kerülhetne.


Bár ami a legszomorúbb hogyha ennek a 10 millió birkának kéne döntenie akkor is a többség azt mondaná,hogy jó ez így ahogy van, nem kell nekünk semmi se vissza.

Normális válaszokat szeretnék, tudni szeretném,hogy mi a buktató, mi nem jó ebben, de ész érvek legyenek mert aki nem tud normálisan írni azt jelentem a pi**ába a válaszával együtt. (nem kell egyetérteni velem, azért is adok pluszt, de a stílus legyen normális)

A saját stílusomért pedig bocsánatot kérek, csak kicsit belemélyedtem ebbe és feldühített.


2014. márc. 19. 20:56
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Ez nem az ország méreteiről szól, akkor passzoljuk le kelet-Magyarországot és tök fejlettek leszünk, nem?Ezen gazdaságilag nem múlik semmi sem.

A másik pedig,hogy sajnos ezek a politikusok nem fognak semmit sem tenni, nem vagyok Jobbikos, de tényleg ők azok egyedül akik bármit is lépnének.

Mellesleg szerintem egy nagyon jó húzás lenne Orbánék részéről is a választások előtt ezzel foglalkozni, eleve ha visszaszereznék a 150 ezer honfitársunkat ők biztos hálásak lennének.

Vagy ha mégsem akkor is egy népszavazást illene tartani és döntsék el ők!

2014. márc. 19. 21:44
 12/39 anonim ***** válasza:
0%
És miért lenne az jó? Anélkül is van éppen elég gond.
2014. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Mi miért lenne jó?Na ez az igazi birkaság, jó az úgy nem kő ide semmi, sőt itt van még ez is...
2014. márc. 19. 21:49
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Pont jó országrészhez csatolnánk őket, legalább szabadon átmehetnének a drága rejtett erőforrásaink oda is rabolni, öregezni :(
2014. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 MolotovPunk ***** válasza:
11%

Előbb munkahelyeket kéne teremteni,nem ilyen dolgokon gondolkodni,hogy vissza kapjuk e kárpátalját.Kár erről álmodozni,mert úgy sem lesz a miénk már.Másik dolog,ami még zavar:Nem kéne Ukrajnára koncként tekinteni,főleg úgy,hogy oroszok bevonultak Krím félszigetre jogtalanul.Ötvenes években területet oda adták Ukrajnának,tehát jogtalan az oroszok ott tartózkodása.

Viszont népszavazással Krím félsziget ugye oroszoké lett oké és hogyan tovább?

Jobban fognak élni azok,akik csatlakoztak az Orosz föderációhoz?Valószínűleg nem.

Később lehet bánni fogják.

Hasonló szegénység vár azokra is,mint akik Ukrajnában maradtak területileg,vagy talán még nagyobb,akik csatlakoztak a föderációhoz.

A szabad vélemény nyilvánítást meg sem említem direkt,mivel ruszkiknál még nagyobb cenzúra van,mint Ukrajnában.

Hurrá tapsoljanak akkor...

2014. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 MolotovPunk ***** válasza:
17%

Ha én min.elnök lennék inkább azon gondolkoznék,hogyan tudnánk Ausztriához csatlakozni,lehet hülyeség amit most írok,de ott legalább van jó normális bér,meg normális élet is,ami itt nincs.

Ukrajna és Magyarország nagyjából majdnem hasonló szinten van,oké Magyarország kicsivel fentebb van,de ki akarna akkor ide csatlakozni?

Továbbá kíváncsi lennék arra is,hogy mondjuk azok a területek amiket anno 1920ban Ausztriához csatoltak azok vissza akarnának e csatlakozni országunkhoz...Kötve hinném.

Ettől függetlenül azt elismerem,hogy szomorú dolog az,ami 1920 Június 4én történt.De gondoljunk abba bele,ha vissza csatolnák Magyarország régi elvett területeit mennyi munkanélkülit kapnánk hirtelen.Bele roppanna az anyaország azonnal.

2014. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
6%

"Most őszintén miért nem lehet róla szó, hogy Magyarországhoz visszakerüljön legalább Kárpátalja egy része?"


Ebben minden benne van a kérdésedre válaszként:


[link]

2014. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 MolotovPunk ***** válasza:
15%

És te most pont a kurucinfóval jössz?

Az annyira egyoldalú dolgokat ír sokszor,hogy hihetetlen...

Vannak amúgy igaz állításaik egyes dolgokban,de nem kell azért mindent el hinni,amit ott leírnak.

2014. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 MolotovPunk ***** válasza:
13%
Mondjuk ez a cikk tényleg valószínűleg igaz állítás lehet,de ha magyarság nagy része is akarná kárpátalja visszacsatolását,akkor sem kapnánk vissza már.
2014. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
11%

"Ha én min.elnök lennék inkább azon gondolkoznék,hogyan tudnánk Ausztriához csatlakozni,lehet hülyeség amit most írok,de ott legalább van jó normális bér,meg normális élet is,ami itt nincs."


Aha, ja, majd egyesülnénk is mi?

Az oviban előadhatod ezt a hülyeséget!

2014. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!