Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jellemző a fidesz szavazókra,...

Jellemző a fidesz szavazókra, hogy elsődleges információforrásuk OV?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy általános-e, de egy csomószor találkoztam azzal a jelenséggel, hogy azért gondol bizonyos dolgokat a világról, pl: hogy működik az eu, mit csinálnak a multik, stb., mert Orbán Viktor azt mondta


Jobbiknál és baloldalon ilyennel nem találkoztam. Ott is van személyi kultusz, de inkább arra vonatkozólag, hogy milyen frankó politikát tudna csinálni az ország bajaira. De hogy mik az ország bajai, azért tudják, mert Bajnai vagy Vona azt mondta.


Én látom rosszul, vagy ez tényleg van ez a fideszes jelenség? Ha van akkor ez általános a fidesznél?


2014. márc. 21. 09:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
De hogy mik az ország bajai, nem azért tudják, mert Bajnai vagy Vona azt mondta.
2014. márc. 21. 09:28
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az elsődleges információm (már ami a választásokat illeti) a pénztárcám. Megnéztem, kiszámoltam a lehetőségeket, hogy ki milyen adózást szeretne. Mivel a fidesz esetében marad nálam a legtöbb pénz, így oda megy az x. Ennyi, nem olyan bonyolult történet ez.
2014. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
elhiheted...tatám vérbeli "fideszes"...a multkor azt mondta anyámnak hogy "nincs még egy olyan ember mint ö és hogy szobrot kéne neki állítani" persze az idöseket a legkönnyebb a médiából manipulálni ..és valójában teljesen mindegy kivan hatalmon mivel nem létezik olyan hogy pártoskodás hisz ez csak egy szánalmas szinjáték ..-.-
2014. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2-es, elhiszem neked, de megkérdezhetem, hogy hogyan sikerült, ha 2010 óta minden drágult, egy sereg adót megemeltek, sőt, még kb. féltucatot be is vezettek, a rezsi még csökkentéssel is drágább, mint 2010-ben volt? ( [link] ) akkor valószínűleg Te az ország azon 20%-ába tartozol, akinek jól jött ki az egykulcsos adó?


vagy várjál, rosszul teszem fel a kérdést, honnan tudod, hogy több van a pénztárcádban? mert OV azt mondta? :) bocsánat, ziccer volt

2014. márc. 21. 10:06
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Öngól volt a ziccer, kérdező. Tudod, van olyan ember is, aki tudja értelmezni a bérpapírját, tisztában van a pénzügyi helyzetével, kezeli a megtakarításait (egyáltalán vannak neki), és átgondolja az életét érintő döntéseit.
2014. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én Fidesz szavazó vagyok, se MNO-t, M1 híradót, de ATV-t és Népszabadságot nem olvasok/nézek. Próbálok Objektív oldalakon tájékozódni(közgazdászként dolgozom) majd leszűrni a dolgokat, több helyről. Ezek a nagy megmondások személytől függően mindig azoknak szól akiknek gőze nincs az egészről és isszák választottjuk minden szavát. Ők a befolyásolható tömeg, a kampány is nekik szól. Aki értelmesebb azt nem tudod befolyásolni, a saját érvrendszere, nézetei alapján kialakított egy véleményt és tök mindegy mit mond neki Orbán, Mesterházy vagy Bajnai a TV-ben vagy a plakáton.
2014. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os, milyen objektív oldalakat nézel? kíváncsi lennék én is rájuk
2014. márc. 21. 12:28
 8/16 anonim ***** válasza:
Objektív az túlzás, ilyen nem nagyon van. Mondjuk inkább úgy hogy nem az elvakult rózsaszín ködről írnak feltétlen. Napi, hvg, portfolio, figyelő, origo, nagy ritkán index. A lényeg hogy sok helyről olvass, és próbáld meg leszűrni a dolgokat.
2014. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nyugalom, azt mondta valamikor 2013 ban hogy ha adunk nekik még egy esélyt akkor ök olyan országot csinálnak MO ból 5 év alatt hogy majd mindenki vissza akar jönni aki elköltözött külföldre...nos nemtudom de nekem ùgy tünik nem sok lett belöle megvalosítva :D
2014. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 MolotovPunk ***** válasza:
Valószínűleg igaz.Elég,ha megnézel egy békAmenet felvonulást orbán a vezérünk táblákkal,aztán,ha mondasz nekik valami kritikát Viktorról,egyből trágárkodva neked esnek...
2014. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!