Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szavazói miért...

A Jobbik szavazói miért terjesztik mindig azt, hogy a párt szélsőséges?

Figyelt kérdés

Legtöbbjük az erőszak és a lebecsmérlés híve. Ezt hangoztatják, hogy majd a sötétebb bőrűeknek, zsidóknak végük lesz, mert jön a Jobbik.

Másrészről meg sokan azt terjesztik, hogy a párt nem erről szól. De ha nem így van akkor mégis miért terjesztik ezt a szavazók olyan nagy arányban, hiszen ez a szavazatok erős csökkenését eredményezi. kb 2 Jobbikossal találkoztam még aki nem gyűlölködő, rasszista beállítottságú. A többi mind ezzel azonosítja a pártot.



2014. márc. 21. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ne általánosítsunk kérlek. Ahogy 50 éves faterom se náci skinhead, úgy én se... pedig hát jobbikosok lennénk vagy mi a fene. :)
2014. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Mert mindegyik az. Egyet sem láttam még, amelyik ne erőszakoskodott volna.
2014. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%

"Ahogy 50 éves faterom se náci skinhead, úgy én se... pedig hát jobbikosok lennénk vagy mi a fene. :)"


Csak valószínűleg nem ti keresitek meg az embereket és javasoljátok nekik a Jobbikot, hanem az olyanok, akik gyűlöletkeltők.

2014. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
ezt nem a Jobbik szavazoi terjesztik hanem az ellensegei.
2014. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

"kb 2 Jobbikossal találkoztam még aki nem gyűlölködő, rasszista beállítottságú"


Ez csak a te ismerősi körödről mond el mindent :) A Jobbikra pont ugyan olyan emberek szavaznak mint a fideszre, mszp-re, vagy akármelyik másik pártra. Mindegyik pártnak megvannak a fanatikusabb szavazói akikkel lehet riogatni egymást, de ha kimész az utcára és random végignézel az embereken akkor meglátod, hogy bizony ők a szavazók, és bizony ő köztük is van Jobbikos pont úgy mint fideszes meg mszp-s meg olyan is aki tojik az egészre. párt szavazóbázisát szapulni ezért nem érdemes.

2014. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

A Jobbik különbözően jobboldali embereknek az olvasztótégelye. Ezt a Jobbik meg tudná bolygatni, de ha megbolygatná, elesne a szavazóktól.


Nagyon jó lenne, ha a társadalom összes rétege kiművelt ember lenne, ez azonban - főleg a mai rendszerben, ahol a hatalom alapja a divide et impera - mostani társadalmunkban luxus.


Én is szimpatizánsa vagyok a pártnak, és ismerem a párt valamennyi rétegét, a tradicionalista-monarchista kereszténységen át a skinhead-eken keresztül a sámánhitig, nem tartom mindegyiket jónak, de tudom, hogy a párt többsége úgyis ezeknek eszméknek csak a határmezsgyéjén fog vonulni, mert ha nem így tesz, akkor már is elmennek a szavazók.

2014. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Az a te bajod, ha mindent elhiszel:)

Elég naiv vagy kérdező!

A Jobbik nem fog se cigányt, se zsidót irtani.

2014. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
S ettől függetlenül az emberek többsége nem ezek miatt választják a Jobbikot, hanem a gazdasági programjuk miatt, és amiatt, hogy a két nagypárton kívül ő a legnagyobb párt, aki alternatívát kíván.
2014. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3%
Fogalomzavarban vagy, nem a jobber szavazók terjesztik a szélsőségesség vádját, hanem a jóérzésű magyar emberek.
2014. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Jobbikos vagyok és vannak cigány haverjaim. na ilyenkor mivan???
2014. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!