Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire kőkori akar maradni...

Ennyire kőkori akar maradni minden szélsőjobbos, hogy már a pólókiállítás is antimagyar nekik?

Figyelt kérdés

[link]


Valami noname pólógyáros dizájner nyom 100db pólót összesen és ezen hőbörög a fél szélsőjobbos internet, be akarják tiltatni, meg a stílusukat ismerve gondolom szerencsétlen lúzert meg is verni. Miért? Pár olyan jellegtelen hipszter pólóért, amilyenekhez hasonlókból méterenként 20-t árulnak Berlinben is?


Kossuth baseballsapkában vérlázító? Akkor remélem Andy Warholt is betiltanának, na meg persze minden utána következő modern művészt.


Ennyire nem tudják elfogadni, hogy voltak, vannak és mindig is lesznek emberek, akik nem úgy akarnak élni, ahogy ők, bőgatyában, ostorcsattogatva, napi háromszor gulyást fogyasztva és székely himnuszt hallgatva végtelenített loopban?


Senki se kérte őket arra, hogy véleményt nyilvánítsanak, ha ők nem hőbörögtek volna, akkor ugyanúgy a kutya nem hallott volna erről, mint a tavaly nyári linzi osztrák "képzőművész" posztereiről. Erre mit csinálnak? Olyan ingyenreklámot neki, ami megszázszorozta a figyelmet. Totális siker, mondhatom.


Miért nem lehet felfogni, hogy nem leszünk birkák és nem fog mindenki kizárólag egyetlen, szerintük helyes és követendő módon élni?



#szélsőjobb #bohócsereg #unatkozó főiskolás mélymagyarok
2014. márc. 21. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Ennek a hírnek érdekelne a kurucos változata is :D
2014. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Igazuk van, ha tetszik neked, ha nem.

Más esetben te hőbörögnél a leghangosabban.

2014. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom miért most lett ebből ügy, mert már 3 hónappal ezelőtt is olvastam erről.


Itt a deres.tv: [link] , lényegében azon megy a derpegés, hogy Szűz Mária, Kossuth és Széchenyi is az alanyok között van, Hitler, Napóleon meg más külföldi történelmi személyiségek mellett.


Ezek ennyire unatkoznak?


Ha mondjuk Budapest 100 hipszter bulihelyéből tetszőlegesen kiválasztanak egyet és testületileg elvonulnak oda, akkor majd meg fogják mondani az ott bulizóknak, hogy mit hordjanak és miről beszélhessenek?


Az ízlés- és gondolatrendőrség az nem kifejezés...

2014. márc. 21. 17:43
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogy mik ezek a hipsterek, de szerintem én sem fogom őket túlságosan kedvelni.

Nem igazán érdekel Szűz Mária meg ezek, csak egyszerűen soha nem bírtam a szürreális divatot és ábrázolásmódokat.


Ettől függetlenül tényleg túlreagálják a dolgot, de akkor is baromság az egész.

2014. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kedves ecsém, leszarom én a pólókiállításod, de azért nézd már meg a magad által linkelt cikkben közölt képet:

[link]


És most írd le nekem ide szépen, mi ebben a magyar!

2014. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Ezeknél a szemeteknél még antimagyarizmust sem kell látni, mert alapból egy rakás sz.r, kifejezetten igénytelen proliknak! :)
2014. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát ez az, mi abban a felháborító, hogy Kossuthra valaki baseball sapkát mert tenni? Nem duplavégű 50cm-s dildót, nem kutyaszart, hanem baseballsapkát.


Ennyi újítás se fér bele a mélymagyar fejekbe?


Nem kell, hogy tetsszen, szerintem is ocsmány, de ilyenért hőbörögni, alkotót verni akarni meg a többi?

2014. márc. 21. 18:42
 8/20 Pro Patria ***** válasza:
65%

Megfordítom a kérdést: miért is tesznek bele olyan elemet (Szűz Mária, Kossuth), amiről már a kezdetektől tudják, hogy sérti sokak érzelmeit?


Kossuth esetében elfelejted, hogy az a sapka "amúgy" a Szent Korona összeollózása is.


"Ennyire nem tudják elfogadni, hogy voltak, vannak és mindig is lesznek emberek, akik nem úgy akarnak élni, ahogy ők, bőgatyában, ostorcsattogatva, napi háromszor gulyást fogyasztva és székely himnuszt hallgatva végtelenített loopban?"

- Egy barom vagy. Hány embert látsz az utcán a járókelők között bőgatyában, ostort csattogtatva...? Hány olyan embert látsz, akinek ez kiteszi a _mindennapjait_, leszámítva azokat, akik a Hortobágyon turistaprogramok szereplői?

Nevetségesnek sem mondható "válaszérvelés".

2014. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

És, hogyha én olyan pólót tervezek, amin egy pénisz van, melynek makkján egy Dávid csillagos piercing fityeg, akkor is felszólalnál, nyuszika?

Kétlem, inkább a felhördülők oldalán lennél.


Itt nem ostorokról, napi 20xi gyulás falásról van szó.Ilyen jelképet egyszerűen nem illik megsérteni.

2014. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Éljenek az átizzadt warrior pólók!
2014. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!