Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kedves fidesz szavazókat...

A kedves fidesz szavazókat nem idegesíti az OV plakát?

Figyelt kérdés
Most komolyan, szükség van erre? Tudom, hogy kampány van, de még a legsötétebb gyurcsány-időkben se volt kiplakátozva, hogy ki éppen a miniszterelnök. Kinek van erre szüksége?
2014. márc. 24. 10:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
IQ-80 alatt minden külső inger felüdülést jelent.
2014. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek az előttem szólóval, de kiegészíteném: nem feltétlenül IQ küszöb a meghatározó, bár szerepet játszik. Van azonban két fontos réteg, helyenként magas IQ értékkel: 1. akiknek gerincük nincs, viszont vastagon profitálnak ebből, 2. akiket kizárólag érzelmi szálak motiválnak, akár korábbi sérelmek, akár vélt okok folytán, vagy éppen saját lelkiismeretük elnyomása miatt - ők bigott hívők, semmivel sem tántoríthatók el, viszont minden szép és jó, ami onnan jön, akár bűzös, akár nem.
2014. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Nekik felüdülés látni a vezérüket.

2014. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Miert idegesitene oket, ok ra szavaznak. Inkabb az ellenzeket idegesitheti szerintem.
2014. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem idegesít, de a másiké se. Ha van egy kis eszed ezek a plakátok nem neked szólnak.
2014. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
oké, csak a helyzet, hogy az én és a Te adódból mennek
2014. márc. 24. 10:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Persze, van egy koltsegkeret hogy melyik part mennyibol kampanyolhat. Idegesithetne eppen, de most mondjam azt hogy tiltsuk be a kampanyt es sporoljunk?

Meg amugy a valasztasok is sokba kerulnek, legyen inkabb egypartrendszer?

2014. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ez nem a fidesz kampánya, hanem a kormány kampánya, és kormány nem kampányolhat, törvényellenes


mégis, miért szegi meg a törvényt a kormány? ad így támadási felületet az ellenzéknek és minden jó érzésű embernek? nem áll amúgy is nyerésre? mi benne a ráció? ettől lesz meg újra a 2/3 vagy mi?

2014. márc. 24. 11:23
 9/17 anonim ***** válasza:

"Egyetértek az előttem szólóval, de kiegészíteném: nem feltétlenül IQ küszöb a meghatározó, bár szerepet játszik. Van azonban két fontos réteg, helyenként magas IQ értékkel: 1. akiknek gerincük nincs, viszont vastagon profitálnak ebből, 2. akiket kizárólag érzelmi szálak motiválnak, akár korábbi sérelmek, akár vélt okok folytán, vagy éppen saját lelkiismeretük elnyomása miatt - ők bigott hívők, semmivel sem tántoríthatók el, viszont minden szép és jó, ami onnan jön, akár bűzös, akár nem."


Most lefordítom, hogy mitt mondtál, kedves 72%-os jobbikos:


MINDENKI bigott hívő pofa, vagy gerinctelen nyúlbéla, aki nem a jobbikra szavaz. Na ezt mondtad.

2014. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szégyen, hogy plakáton nyilvánosan szabad reklámozni a bélürüléket.
2014. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!