Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazz a Jobbik ellen mozgalo...

Szavazz a Jobbik ellen mozgalom miért nem vállalja fel hogy kicsodák és mit akarnak?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy pár videójukat meg a facebook-jukat meg a támogatóikat.

Azt szűrtem le hogy ezek igazából mind zsidók, akkor meg miért nem vállalják fel nyíltan hogy a Jobbik az ő érdekeiket sérti?

Engem mint átlag semmilyen egyéb csoporthoz nem tartozó magyart, például teljesen kihagytak ebből, csak magukról beszélnek, de még is úgy állítják be hogy az egész magyarság nevében.


Ha ezt egy félig zsidó egyház szervezte, és zsidók alkották a tömeget, zsidó érdekeket és sérelmeket hoznak fel a Jobbik ellen, akkor miért nem lehet kimondani kerek perec hogy a zsidókat sérti a Jobbik?

Miért kell elbújni az állampolgárságuk mögé, szándékosan megtévesztő módon?

Én a magyar érdeket sehol nem látom ebben a szervezetben, csak egy köntösbe rejtett zsidó lobbit.


Bárkinek, katolikusnak, reformátusnak, muzulmánnak bármi baja van, az felvállalja a felekezetét, akkor a zsidók ezt miért nem tudják megtenni?


Én többek között az ilyenek miatt lettem Jobbikos mert ez valami mérhetetlen pofátlanság hogy a saját országomban az idegenek akarják megmondani hogy mi magyarok kire szavazhatunk.



2014. márc. 24. 16:59
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
30%
Mert egy halva született ötlet. Ilyesmihez nem csoda, hogy senki sem meri a nevét adni.
2014. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
56%

A kemény mag a Hit gyülekezet, mégpedig ezért: [link]

Hozzájuk csatlakoztak még az ellenkormányból páran.

Azért nem tudnak semmi használható érvet felhozni, miért is szavazzunk a Jobbik ellen, mert valójában csak az egyházuk fenntartása érdekében jött létre!

2014. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
49%

Mert unatkozó szektások tüntiztek, akiknek szerintem a zöme azt sem tudta miért van ott.

Gondolom mivel pénzmegvonást, vagy valami hasonlót emlegettek a jobbosok a szektájukkal kapcsolatban azért az egész hiszti.

2014. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak félnek, hogy kinevetik őket, mert kézzel fogható hiteles ( és vágatlan) forrásokkal nem rendelkeznek, ami alátámasztja az általuk gerjesztett üldözési mániát.
2014. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 MrPifta ***** válasza:
13%
nem vagyok zsidó, és nem vallási okból utálom a Jobbikot
2014. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Akkor miért?
2014. márc. 24. 17:51
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Mert éhségmenetes éhező proletár.
2014. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
És nem a kérdésre válaszol. Senki nem kérdezte ezt tőled.
2014. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem eléggé felvállalják, hogy mit akarnak :D


Egyébként ha Te ránézésre megmondod valakiről, hogy milyen vallású, akkor én Rád szeretnék szavazni.

2014. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
45%
"akkor miért" ez is a szánalmas szűk látókörötökből fakad. Én sem vagyok zsidó (se meleg , cigány) , sőt teljes mértékben nemzeti érzésűnek tartom magam mégis hányok a Jobbiktól. Jobboldali vagyok , de amit ezek csinálnak az egy katasztrófa. Sürgősen szüksége van az országnak egy demokratikus jobboldali pártra. ( Mint amilyen volt a Fidesz még az első kormánya alatt)
2014. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!