Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok a magyarokról...

Ti mit gondoltok a magyarokról? Rólunk?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg jól a népünket! Van kétmillió birkamenetes, van nyolcszázezer, aki minden rosszat a zsidókhoz és a cigányokhoz vezet vissza, van e-mellett vannak nemtörődöm emberek, és egy csomó, aki elhagyja Magyarországot.


Lehet fröcsögni, de én nem hiszek a magyarokban. Szerintem az a nép, amelyik ellenségképeket talál ki vagy fogad el csak azért, hogy a saját történelmi felelősségét megpróbálja kisebbíteni, az nem alkalmas arra, hogy naggyá váljon, de még a túlélésre sem. Az a nép, amelyet meg lehet győzni holmi alamizsnával, miután százszor kirabolták, az a nép amelyik az egyiktől kikéri magának a sanyarú sorsát, a másiknak pedig önként megy a vágóhídra, az nem nagy nép.

Az a nép, amelynek jelentős része szerint minket külföldről próbálnak tönkretenni, holott belülről rohadunk, az nem nagy nép. Az elmúlt pár évben rettenetesen nagyon csalódtam a magyarokban. Zsidó összeesküvés elméletek? Rezsicsökkentés? Megalapozatlan választási ígéretek? Ez kell nekünk?

Hogy lehetünk ennyire ostobák?


(Lehet idegenszívűzni, meg amit csak akartok!)



2014. márc. 30. 10:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nagyot akartál mondani, de te is egy vagy közülünk...
2014. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerencsére nem érdekel a véleményed.


Ott kezdődik a a baj, ha valaki "A" magyarokról, "A" pirézekről beszél.

2014. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Na, igen: 10 millióból 9,9 miliió rendszeresen elmondja, hogy "jaj, a magyar nép ilyen, mindig hagyja magát kihasználni", és meg vannak győződve arról, hogy valami eredetit mondtak. Nevetséges... :)
2014. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Az első 3 nem akar szembenézni a tényekkel, ez is várható volt... Önkritika nélkül nincs fejlődés
2014. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Még valami. Nem provokálni akartam, csak kiírtam magamból.


Annak idején tinédzser koromban egyébként mindenféle ősmagyar/nagymagyar hülyeségben hittem, amit most a jobbik tűz a zászlójára. Tulajdonképpen antiszemita voltam, és a cigányokat se szerettem igazán. Úgy véltem, hogy mi vagyunk a legnagyobb nép a világon, de legalábbis úgy kell tennünk, mintha azok lennénk. Nagyon büszke voltam a magyarságomra, mint itt rengetek jobbikos. Ez nem hazugság, nem akarok ezzel senkit meggyőzni ezzel. Majd elkezdtem tanulni, gondolkodni, főiskolára járni és megdőlni látszottak ezen téziseim. Ma ott tartok, hogy félek attól, amit e nemzet okozhat saját magának. Félek attól, hogyha őszintén kimondom a véleményemet, akkor pár év múlva azért vágnak pofán, mert a pártvezérnek nem tetszett.


A jelenlegi kormányzó párt ténykedései mind mind az egyeduralma és a gazdasági teljhatalma felé vezetnek. Sajnos ezt sokan nem látják. E-mellet olyan jelszavakat hirdetnek tudatosan, amit sokan zsidózásnak gondolnak. Ezzel egyébként erősítve a szélsőjobboldalt. (Igen, szélsőjobboldal, igen neonáci, igen rasszista! Én is az voltam, tudom, hogy mit gondolnak a jobbikosok!)

Félek attól, hogyha kimondom a véleményemet, akkor pár év múlva nem csak pofán vágnak, hanem még hazaáruló esetleg zsidóbérenc is leszek. Ti nem rettegtek az elnyomástól?


Ma minden egyes közjogi pozícióban fideszesek ülnek. Ma a médiafelügyeletben kormánypárthoz lojális emberek ülnek. Ma földeket, trafikokat, bankokat kapnak a lojális emberek. Ma igen drága állami megrendeléseket kapnak a lojális emberek. Ma ezt kétmillió ember a nemzet megújulásának és az országunk felemelkedésének hiszi.


Komolyan mondom rettegek, hogy mi lesz itt!

2014. márc. 30. 10:46
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
"Szembenézni a tényekkel...", na, mesélj, mik a tények? Van önkritikám, és tudom, milyen ez az ország, de a magyarokat kiemelni az összes nép közül, és elmondani, hogy "A" magyarok ilyenek meg olyanok, az korrekt?
2014. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Talán nem korrekt, ugyanakkor egy nép sorsát mindig a többség határozza meg. Ennyi. Az, hogy te nem ismersz magadra a fent vázoltak alapján, csak jó lehet.
2014. márc. 30. 10:49
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy véltem, hogy mi vagyunk a legnagyobb nép a világon, de legalábbis úgy kell tennünk, mintha azok lennénk. Nagyon büszke voltam a magyarságomra, mint itt rengetek jobbikos. Ez nem hazugság, nem akarok ezzel senkit meggyőzni ezzel."


- Magyarul belestél egy tipiksu hibába, hogy csak a szélsőségek léteznek. Azt hangoztatni, hogy a maygar nép milyen intelligens, mert mennyi feltalálója volt, hogy a magyar nők a legszebbek, a magyar nyelv a legszebb pont akkora baromság, mint szapulni a nemzetet vesztesként elkönyvelve.


Az idiótákkal meg nem kell foglalkozni. A hazaárulózók a legnagyobb nemzetrombolókl

2014. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Azokat az csoportokat miért hagytad ki, akik állandóan ellenségképet keresnek és ezáltal minden bokorban Hitlert látják?

Illetve idióta összeesküvés-elméletekkel traktálják a népet, h majd a Jobbik cigányokat fog gyilkolni?

Talán azért, mert ezt javarészt szerinted se magyarok nyomják??:)

2014. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Bárcsak kapnánk 4 csak egy évet cigányok és zsidók nélkül.
2014. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!