Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az hogy még van...

Hogy lehet az hogy még van olyan ember, aki erre a hataloméhes, kapaszkodós, korrupt bűnszövetkezetre szavaz?

Figyelt kérdés

Ez a hatalmas egyveleg, aki összefogott (kormányváltó erő), mind tele van felkapaszkodós,hataloméhes (Fodor, Gyurcsány), korrupt(Simon) emberkékkel.

Fodor megbukott az SZDSZ-el 4 évig otthon ült valószínűleg. Most valahogy feltudott kapaszkodni a kormányváltó erőkhöz a kivált kétségbeesett maradék LMP-s tagokkal (Szabó Tímea), mert gondolom nem akarnak otthon ülni négy évig és hát könnyebb a parlamentben az tény.

Épp ma vettem észre egy plakáton a Kerék-Bárczy Szabolcsot, ő is törekszik, volt ő már MDF-es meg mindenes, de most talán így bejut a parlamentbe.


2014. ápr. 2. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Melyik kormány nem az?
2014. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1-es

Talán ezért kéne pl olyanokra szavazni, akik vállalják, hogy esetleg ezzel nem kerülnek be a parlamentbe, de a Gyurcsányékkal nem társulnak!! (LMP)

2014. ápr. 2. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Hirtelen azt hittem, a Fideszre vonatkozik a kérdés.
2014. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még a Fideszt is ide sorolnám. Én sem értem, hogy tud rájuk normális ember szavazni. Sőt egyáltalán bármelyikre.
2014. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdés az hogy honnan tudjuk ki nem fog lopni, csalni és hazudni!
2014. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Fideszre még jobban igaz is a hataloméhség meg demagógia.

Később bumeráng is lehet még az,amit fityesz művel most az ellenzékkel.

2014. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5.

Nyilván nem tudjuk ezt sehonnan, de szerintem jobb a bizonytalan rossz, mint a biztos rossz

2014. ápr. 2. 21:56
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Én biztos vagy benne hogy Magyarországot csak a Jobbik mentheti meg a végtől, és senki más !
2014. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg biztos vagyok benne, hogy a magyarországi pártok azért ilyenek, mert a magyarok is ilyenek.

Mindenki nézzen szét és gondolja végig, hogy milyen emberek sikeresek manapság a környezetében.

Én leginkább gátlástalan, hideg, számító, érzéketlen állatokat látok.


Nos, a politikai életünkben is pont ilyenek vannak toppon. Lehet, hogy nem véletlen...

2014. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy a Fideszről szól a kérdés.
2014. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!