Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valami csoda folytán a...

Ha valami csoda folytán a baloldali összefogás nyerne, akkor mit csinálnának?

Figyelt kérdés
Ugye azt mondták, hogy csak a választásra állnak össze, utána külön dolgoznak. De ennek mi értelme? Hogy dolgoznak külön? Akkor ki kormányozna? Vagy mégse lennének külön? Vagy ez most mi? Vagy ezt csak azért hazudták, hogy aki utálja közülük valamelyiket, mit tudom én a Gyurcsányt utálja, de a Mesterházyt szereti, vagy fordítva az elhiggye, hogy csak az övé lesz a befutó, akit nem szeret, az majd úgy is eltűnik a bal fenéken és nem lesz ott, csak most úgy tűnik hogy pedig dehogy? Vagy most komolyan, hogy van ez?
2014. ápr. 4. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kb semmi tervük nincs, életképtelen bagázs, így együtt főleg.
2014. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Mivel a lista első 30 helyén 25 MSZP-s van így az a pár DK-s, Együttes, aki bejut szépen átül az MSZP-be és kész.


Ez győzelem nélkül is be fog következni.

2014. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 viktorvarga ***** válasza:
65%

ezt a taktikát találta ki nekik ron werber.harsognak veszekednek,viceskednek,utánameg össze állnak.én láttam előre h ezlessz.

szerintem sorozatban lebukánának,sokan közülük börtönbe kerülnének(ahogy eddig)

az országból meg sierra leone lessz,v albánia...nemis tudom

2014. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De akkor most mi értelme van eljátszani, hogy ők nem ugyanazok?
2014. ápr. 4. 20:39
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Semmit, marnák egymást, meg a hiteleket szedegetnék fel mint idáig aminek semmi látszata nem lenne (és abból osztogatnának az ingyenélőknek).
2014. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Megpróbálnák rendbe hozni, amit a Fidesz tönkretett. 25 év alatt egyetlen kormány sem lopott annyit, nem volt annyi korrupció, nem szüntette meg a jogbiztonságot, mint a Fidesz. Nem vett fel annyi kölcsönt sem stadionokra, Seuso-kincsekre, mint a Fidesz. Igaz, ezt nem hitelnek nevezik, csak államkötvényeknek.
2014. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os nem a "programjukra" vagyok kíváncsi, ha nem tudtad volna értelmezni a kérdést. Főleg, hogy elvileg ezek tök más pártok, akik nem is ugyanazt akarják csinálni.
2014. ápr. 4. 20:55
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, neked az program, amit, a 6.írt? Ha olyan válasz érkezik, ami nem a Jobbikos szájatok íze szerinti, már pontoztok is lefelé. Azértvisszanézek ezekre a kérdésekre 6-án este, röhögni :-). Jöhetnek a piros kezek :-)
2014. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Csak aztán ne sírjon a szád kedves utolsó, amikor újra bealakít Gyurcsány "elkúrtuk" Ferenc.
2014. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem jobbikos vagyok, de ez a kérdés szempontjából lényegtelen.


A programot nem véletlenül tettem idézőjelbe.


Mégegyszer leírom, nem arra vagyok kíváncsi, hogy majd ők rendbeszedik az országot stb. Hanem arra, hogy most akkor mégis ők micsodák, hogyan terveznek működni? Mert folyton azt hangoztatják, hogy csak és kizárólag a választásokra fognak össze, utána ők már külön működnek. Bár eleinte ugye azt állították, hogy nem együtt fognak indulni, aztán az se úgy lett. Na és az elmúlt hónapok interjúi során az összefogásban szereplő mindenféle pártok, szövetségek, anyámkínják tök más dolgokról beszéltek, hogy szerintük mit kéne, meg mi lenne a fontos meg majd hogy kell csinálni. De mégis együtt indulnak, vagy hát mégse, mert közölték, hogy a szavazólapon vannak együtt, aztán majd nem lesznek. Vagy mégis? Szóval érdekelne, hogy vajon hogy képzelik el a dolgot? De erre már kaptam is egy értelmes választ, hogy úgyis összeülnek "oszt jó".

2014. ápr. 4. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!