Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire érdemes szavaznia annak,...

Kire érdemes szavaznia annak, aki meleg, viszont jónak ítéli meg a jelenlegi kormány 4 évnyi teljesítményét?

Figyelt kérdés
Szerintem egyetlen baj van a Fidesz-KDNP-kormánnyal, mégpedig az, hogy a túlzott kereszténysége miatt nem igazán állnak ki a homoszexuális emberek jogaiért. Ettől függetlenül az ország sokat fejlődött az elmúlt 4 évben, valamennyi gazdasági mutató (infláció, államadósság, költségvetési hiány, kockázati felár, munkanélküliség, jegybanki alapkamat stb.) javuló tendenciát mutat, ami valljuk be, nem kis teljesítmény a Gyurcsány-Bajnai kormányok ámokfutása után.

2014. ápr. 5. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Személy szerint én egyetértek azzal, hogy házasság csak egy nő és egy férfi között létesülhessen.

Én teljesen megértem a melegeket, nem zavarnak, amíg nem akarnak felvonulni. De azért inkább ne házasodjanak.


Főleg hogy a Gyurcsány mondja, aki régen nagyon sok mindent mondott, soha-soha nem hinnék neki.

2014. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Figyelj!

Jobbikot kizárhatjuk. Gondolom nem kell elmagyarázni miért.

Összefogás szintén csá. Mivel úgy érzem neked számít az ország taljesítménye.

LMP. Talán. De én nem szavaznék rájuk, túl zöldek. Szerintem nem lenne áramunk ha ők lennének a kormányzók.

(az már kicsit elvont, hogy szerintem természetellenesnek tartják a Homoszexualitást, ezért nem ajánlott Nektek)

Szerintem maradj a Fidesznél. A kereszténységbe az is beletartozik, hogy elfogadjuk és egyenrangúnak tartsuk egymást, úgyhogy bajuk nem lehet Veletek.

Szerintem maradj a Fidesznél. Főleg ha jónak látod a fejlődést.

2014. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
A Jobbikra.
2014. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Egy meleg aki a Fidesz KDNP-re szavaz olyan mint egy cigány aki a Jobbikra szavaz. Maga alatt vágja..

Bocs ha kemény a hasonlat.

2014. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Egy Jobbikra szavazó meleg, ugyan olyan mint egy cigány aki a jobbikra szavaz.
2014. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg a Jobbikra mindenkinek érdemes szavaznia.
2014. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
80%
A házasságot miért köti mindenki a kereszténységhez és a valláshoz? Templomi esküvő előtt polgári van, az a lényeg, annak meg elméletben semmi köze a valláshoz. Ha Magyarországon két muzulmán akar összeházasodni akkor is előtte a polgári esküvőt kell megtartani, ha két ateista heteró akkor is. Az államnak nem kellene belekevernie a vallást. A biblia szerint a házasság egy férfi és egy nő között jöhet létre. Mi van ha én nem hiszek a bibliában, mert Trüsszentista vagyok? xD Vagy a vallásom megengedi az azonos neműek házasságát?
2014. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Kormányra Fidesz (jó lenne KDNP nélkül, de ez van)

Ellenzékre LMP

Mivel a Fidesznek biztos helye van, javasolnám az LMP-re szavazni!

És nem természetellenes nekik a homoszexualitás, ahogyan itt előttem valaki állította, sőt, kiáll az igazságtalanságok ellen. Vállaltan sok LMBT aktivistájuk is van, viszont olyan marhaságokat, mint a melegházasság nem erőltet. A politikában korrektek, kormányzásra alkalmatlanok, de ettőll nem is kell tartani!

2014. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

"valamennyi gazdasági mutató (infláció, államadósság, költségvetési hiány, kockázati felár, munkanélküliség, jegybanki alapkamat stb.) javuló tendenciát mutat"


hahah :D ezen jót nevettem :D ezt valami kormánypropagandában olvastad? :D


vegyük például a munkanélküliséget:

- beleszámolják a külföldi munkaválallókat, korábban nem számolták bele

- beleszámolják a közmunkásokat, ami nem igazi munka, csak

kozmetika

- nem számolják bele a munkahivatalokon nem regisztrált munkanélkülieket, pedig nekik sincs munkájuk.


ezeket összevéve a munkanélküliség nagyon is nőtt!

2014. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
A libsikre úgyse szavazunk. Libsik=Jobbik
2014. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!