Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen új munkahelyeket...

Milyen új munkahelyeket teremtett 4 év alatt a Fidesz, és most milyet fog? A közép-és kisvállalkozókkal lesz valami? Ipar: Mo. -n lesznek gyárak, mint régen is voltak? A magyar piacot vissza tudjuk szerezni?

Figyelt kérdés

1., Milyen munkahelyeket teremtett most 4 év alatt a Fidesz? Légyszi ebbe ne számold bele a közmunkásokat, a külföldön dolgozókat, a külföldi cégek által alkalmazott bérrabokat, illetve vond ki azokat, akik elvesztették ezidő alatt a munkájukat.


2., Mi a Fidesz terve a jövő 4 évvel kapcsolatban? Milyen munkahelyeket akar teremteni? Felvirágoztatja a magyar ipart? Lesznek újra Magyarországon gyárak?


3., A közép-és kisvállalkozókkal mi lesz? Vagy a mezőgazdasággal? Vissza tudjuk szerezni a piacot?


4., Magyarország valóban jobban teljesít? Személyes tapasztalatom, és nem csak nekem, hanem nagyon sok ismerősömnek is, hogy miután kiszámoltuk mennyit spórolunk a rezsicsökkentésen egy hónapban (pár száz forint), azalatt ezt az összeget elköltjük a boltban. Áfa 27%-os. Akkor a benzin ára is emelkedik. Az élelmiszer is egyre drágább. Én, mint egyszerű átlagember, nekem miben lesz jobb ez a 4 év? Mert ha jól számolom, eddig többet költöttem, mint spóroltam sajnos.



2014. ápr. 8. 03:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Milyen munkahelyeket teremtett? Közmunkát...
2014. ápr. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyet. A Fidesz tömegesen szüntette meg a munkahelyeket, rengeteg vállalkozás ment csődbe extra adóterheik miatt.
2014. ápr. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Ezt mind a fidesz teremtette:

[link]

2014. ápr. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2014. ápr. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Orbán terve? Megmondta, hogy folytatjuk.

Nőni fog a munkanélküliség, egyre több KKV szűnik meg, a kisgazdák tönkremennek, az ország gazdasága még jobban süllyed.

Viszont a gazdagok, nagygazdák még gazdagabbak lesznek. A többiek pedig egyre szegényebbek.

2014. ápr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
A kérdés alapból rosszul közelít a témához. Nem a kormánynak kell munkahelyeket teremtenie, neki a környezetet kell megteremteni, hogy az emberek vállalkozzanak, és idejöjjenek az országba a befektetők.
2014. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6:

Így van. Na éppen ezzel a környezettel van nagy probléma, és ha azt folytatják, amit elkezdtek, lesz az még nagyobb is.


Függetlenül attól, hogy ki kire szavazott a legnagyobb probléma, hogy mindenki mindent az államtól vár, lásd kérdező kérdése is ilyen.

2014. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező csak az saját ígéreteivel akarja a fideszt szembe állítani. Szerintem.
2014. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező.

4-es kérdésedre pár ellen kérdéssel válaszolnék!


Csökken a rezsi. Miért is baj ez?

Gyurcsány idején 90-100 ezer között mozgott a SAJÁT TULAJDONÚ ingatlanomban a rezsi.

2011-ben eladtam s vettem egy drágábbat. Hitelre!

Jelenleg a HITEL ÉS A REZSI összesen nincs 100 ezer!

Aggódnom kéne?

2010 előtti időszakban volt 20%-os áfa.

Mégis az étolaj súrolta az 500.-at, a cukor elhagyta a 400.-/kg-ot és még sorolhatnám. . . .

A benzint csak a gazdasági válság nyomta le. De előtte is 400-ról ment le és most is 400-on van.

Apropó a benzin emelését Orbán határozza meg????

Hm. . . érdekes!

A boltokban növekednek az árak.

Valószínüleg azért mert a rezsi olcsóbb lett?

Nem pedig a szállítás költség miatt? (is)

Ezt persze ismét a benzinre, logisztikára, szállítmányozásra lehet visszavezetni?

Miből gondolod, hogy ezekről az "apróbb" dolgokról CSAK az állam tehet?

Az nem fordult meg az agyadban, hogy az élelmiszerrel kapcsolatban lévő vállalkozók is egytől-egyig gerinctelen férgek, mert költséget emelni azt tudnak?

Csökkenteni sose?

Hányszor hallottad vagy vetted észre, hogy pl: csökkent a kenyér ára mert csökkent a rezsi is meg a benzin is?

Szerintem egyszer sem.

Még a válság idején sem, pedig akkor nem 3 forintott esett a benz litere, hanem 186-ot!


Nem kifejezetten a kormányt kell szídni.

2014. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kitől várja az ember, ha nem a kormánytól? Pénz az szerintem Magyarországon mindenre lenne, ha stadionra, terekre is, akkor gyárakra is. Értem, a környezetet kell megteremteni, hogy legyen igény a magyar termelésre. De már az alma is olasz, nem éri meg termelni nekünk, mindent ellepnek a külföldiek. Ez nem a kormány feladata lenne, hogy támogassa a magyar mezőgazdaság fellendülését? Másrészt mit akar a kormány kezdeni, hogyha nincs piac, az magától nem fog teremtődni? Amit mond a Jobbik, hogy a boltokban az élelmiszer 80%-a magyar legyen, ezzel én is egyetértek, erre kéne törekedni az államnak is, de ezt az EU nem fogja jó szemmel nézni.
2014. ápr. 8. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!