Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek sírni, vagy nevetni...

Nektek sírni, vagy nevetni van kedvetek, ha meghalljátok a "spekuláns" szót valamelyik populista politikus szájából?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem részben mindkettő.


Hasonlóan éreztem magam, amikor megláttam a jobbik és a fidesz eu-választási plakátjait (az egyik oldal európai béreket követel, a másik tiszteletet a magyaroknak).

2014. máj. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Ez meg milyen kérdés? A baloldaliak néha hirtelen közgazdásznak érzik magukat, csak azért, mert szerintük attól okosabbak ebben, ha baloldaliak.
2014. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem röhögni támad kedvem a : spekuláns, böszme, mutyi, oligarcha, elk*rtu*k,nem kicsit nagyon, hazudtunk reggel délben és este, antiszemita,liberális,náci,rejtett erőtartalékok szavak,szóösszetételek hallatán.
2014. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!