Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a bérek...

Mi a véleményetek a bérek maximalizásáról?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Enyimet maximalizálhatod, én nem bánom.
2014. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem túlzottan motiváló dolog, a motiváció hiánya hosszútávon pedig elég komoly minőségi és mennyiségi hiányt okoz.
2014. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Hülyeség. Ez nem a kommunizmus. A versenyszférában egyáltalán hogy oldanád meg? Vannak munkák, amiket értékükön felül megfizetnek, de a munkabér annyi, amennyit a munkáltatónak megér az adott munkás bére, az meg általában attól függ, hogy mennyi hasznot hajt a munkahelyének és mennyire pótolható a pozíciója. Miért is kellene ennél kevesebbet keresnie valakinek azért, mert valahol valaki másnak ez nem tetszik?
2014. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Mivel én jobboldali vagyok, ezért én úgy gondolom, hogy az államnak nem feladata a gazdaságba való beavatkozás, tehát én nem támogatom.
2014. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
A versenyszférában abszolúte ellenzem, az államiban jó lenne valami szabályozás, mert sok ember magának szabja meg a saját bérét, és ott nem ismer határokat olyankor senki.
2014. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állami szférában meg kellene oldani, meg az olyan helyzeteket is, hogy a politikus ne a haverokat, meg a saját céget nyomassa már, ha versenyhelyzet van elvileg...
2014. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


én nem sajnálom a milliársokat olyan politikusoktól akik végre valóban vinnék előre az országot és arra törekednének hogy Magyarországon mindenkinek jó legyen.


Putyin állítólag 200 milliárd dollárral tollasodott már meg, de mégis 80%os a népszerűsége. Ez azért van mert olyan sikerei vannak ami 10 éve elképzelhetetlen volt Oroszországban.

2015. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Régen esedékes.

De jelenlegi tendencia az hogy van aki dúskál a vagyonban, más meg éhbérért robotol...ezek szélsőségek. Meg kell szüntetni. Egy általános, jobb élettér megteremtése a cél. Elfogadhatatlan, hogy valaki a 2. luxusvillája után a 3.-at építi, más pedig az egyszerű örökölt házát, albérletét alig bírja fenntartani...

2015. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!