Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Sok jobbikos szavazó valójába...

"Sok jobbikos szavazó valójában LMP-s, csak nem tud róla" Mit gondoltok erről a kijelentésről?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire reális? Amúgy Sallai Róbert Benedek (LMP) nyilatkozta ezt nemrég, ő a vidékpolitikáért felel a pártban. Ki kiegészítés a kérdés eldöntéséhez az interjúból:

„A juhászomat meg a traktorosomat nem érdekli az alkotmány, meg az uniós szerződés nem tudom én hányadik cikkelye, ők csak a sárga csekkjeiket akarják kifizetni és a gyerekeiket akarják tisztességesen iskoláztatni úgy, hogy ne nevessék ki őket a ruhájuk miatt, vagy azért, mert nem tudják, mi az a táblagép. De velük senki sem foglalkozik, csak a Jobbik, és éppen ez a sikerük titka. Nekem sok jobbikos ismerősöm van, akik nem nácik vagy rasszisták, csak reménytelenek. Ha van munkájuk, keresnek 80 ezret, az asszony meg kap 60-at a gyerekek után, amiből havonta sem jönnek ki, nemhogy egzisztenciát építsenek” [link]



2014. máj. 8. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire, hülyeség az egész. A Jobbik meg azt mondta, hogy mindenki jobbikos, csak nem tud róla. Ilyeneket lehet mondani.
2014. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem az LMP-t hogy (idáig) hitelesen képviselik azt amit képviselnek, de nem hiszem, teljesen konzervatív emberként rájuk fogok valaha is szavazni.
2014. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hülyeség, az LMP nyugatbarát, a jobbik pedig kelet, az LMP zöld energiát meg ilyesmit akar, a jobbik meg atomerőművet. Annyi azonosság van talán, hogy mindkettő támogatja a magyar föld védelmét
2014. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Maradjunk annyiban, hogy egy fokkal még mindig közelebb állnak a Jobbikhoz, mint a többi párt.
2014. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a Jobbikhoz leginkább a Munkáspárt áll a legközelebb.
2014. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az LMP "soft" euroszkeptikus.Ez tisztán látszik a földvédelemmel, illetve a nemzeti szuverenitással kapcsolatos elképzeléseikről.


A Holokausztos dolgokban sem olyanok,mint a többi párt.


A Jobbik pedig lehet támogatja az atomot, de ugyanúgy a megújuló zöld energiákat is támogatja.


Szóval, van átfedés a két párt között.

2014. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

Én 2010-ben a Jobbikra szavaztam, de annyira kiábrándultam belőlük, hogy most el sem mentem szavazni... Viszont a Schiffer féle ATV-s interjú nagyot dobott nálam és ha előbb látom, rájuk szavaztam volna.


Igaz, én rasszista vagyok valamilyen szinten (mint minden ember), de mégis... Valahogy szimpatikusabbak, mint a Jobbik.


De úgy vagyok vele, hogy nem kérek inkább a politikából. Nem megosztani és beskatulyázni kéne az embereket, hanem összefogni őket és újraépíteni az országot...

2014. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy nem sikerült felfogni a lényeget. Nem az elvekről van szó, hanem arról, hogy a Jobbik meg tudott fogni egy olyan réteget, aminek igazából semmi köze a Jobbik nézeteihez. Erről szól a politika, nem a nézetekről, annak csak következményei vannak (pl. a későbbi csalódás).
2014. máj. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Jobbikosok nagy többsége a cigányok miatt lett az, az LMP pedig elég haverkodós a cigányokkal kapcsolatban, szóval nem hiszem.
2014. máj. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Arra volt csak célzás ez csupán, hogy az apolitikusabb rétegét a Jobbik szavazótáborának, akiket csak az elmúlt huszonnégy év ámokfutásából fakadó individuális gazdasági következmények sodortak a párt karjaiba, ha lényegében ugyanazt hihetőbben és vállalhatóbban ígéri az LMP.

Ami azért nem egy elhanyagolható választói réteg.

2014. máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!