Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják az MSZP-sek...

Miért szidják az MSZP-sek ennyire a Jobbikot? Az MSZP mit csinált az elmúlt 8 évben? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
Szóval néztem a Fórumot(ritkán szoktam nézni,az ATV-t meg főleg)és néhány ember szidta Morvai Krisztinát és a Jobbikot(megkérdezték az emberekről hogy mit gondolt a tegnapi 6 párti vitáról).De semmi indokot nem mondott.Természetesen Szanyit meg Bajnait istenítették,hogy milyen jók voltak.Akik ezt mondják,belegondolnak abba hogy mit mondanak?És miért tartanak ki a baloldal mellett?

2014. máj. 24. 19:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a másik.A DK-ra miért nem mondott senki semmit.Ha a FIDESZ nem demokratikus amiatt,hogy nem ment el akkor a DK mi?Ő demokratikus?Ebbe senki se gondolt bele?
2014. máj. 24. 19:26
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

A Jobbikkal nem az a baj, hogy az MSZP mit csinált vagy sem. Attól, hogy Pistike mit csinált az óvodában Lacika tette nem lesznek kevésbé rosszak.

Mint ahogy a Fidesz sem attól lesz nem demokratikus, hogy erre a vitára toszott eljönni, hanem attól, amit csinált az elmúlt négy évben.

2014. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Jobbik mit csinált az elmúlt nyóc évben?
2014. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

"Jobbik mit csinált az elmúlt nyóc évben?"


Felállítottak egy rakat kettőskeresztet és rovásírásos helységnévtáblát, na meg pár Trianon-emlékművet.

Keminyek a srácok, mi?

2014. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

"Miért szidják az MSZP-sek ennyire a Jobbikot? "


Minden józan ember szapulja a szarjobbikot.

2014. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Én az összes pártot rühellem, de a Jobbikot a legjobban. Inkább vezessék az országot hazug tolvajok, mint kényszerzubbonyba való elmebetegek.
2014. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem semmivel sem különb a jobbik az mszp-nél, sőt a fidesznél sem

Mindkettő gátlástalan, HAZUG, pénzéhes emberek gyülekezete.

2014. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

" Én az összes pártot rühellem, de a Jobbikot a legjobban. Inkább vezessék az országot hazug tolvajok, mint kényszerzubbonyba való elmebetegek."


+1.... nagyonnagy+1

2014. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Szavazzatok a Jobbik ellen!

Mióta a parlamentben van, csak a feszültséget képesek szítani és rasszista, antiszemita kijelentésekkel borzolják a kedélyeket. Érdemi munkát még nem végeztek!

2014. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Azért szidják az mszp-sek a Jobbikot, mert akinek több esze van mint egy baloldalinak, az rögtön antiszemita és rasszista.
2014. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!