Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen békés megoldás létezik...

Milyen békés megoldás létezik arra a helyzetre amikor egy egyszerű munkahelyi konfliktus esetén rasszistáznak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már több esetben is tapasztalhattam olyan esetet a munkahelyen, hogy nézeteltérés esetén ami megoldható lett volna pár perc beszélgetéssel azzal vádoltak, hogy rasszisták vagyunk. Ez nagyon zavart mert nem érzek magamban rasszizmust de nagyon dühít amikor ezt vágják a képembe. Ilyenkor próbáltam objektíven reagálni és megoldani a problémát aztán napokig zavart a dolog. Ilyenkor mi legcélszerűbb eljárás? Hogy reagáljak ilyenkor?

Magyar vagyok és próbálok minden emberhez kedves lenni és minden embert szeretni.


2014. jún. 4. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki rasszistázik?

Ha cigányok akkor ne foglalkozz velük úgysem hisz nekik senki.Főleg ha az ordibálós fajtából vannak.

2014. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Hát én ilyen buta környezeteben nem tudnék dolgozni.


Visszaélnek azzal, hogy kivételezve van velük.


Szerintem mondj is fel.

2014. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyes romák rasszistáznak. Ezzel nem akarok általánosítani. Gondoltam, hogy felmondok de manapság nem könnyű új munkahelyet találni.
2014. jún. 4. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elég temperamentumos vagyok, szóval ha én lennék alkupozícióban(mondjuk egy hivatalnok vagyok és nekik intézek családi pótlékot vagy valamit) akkor amint mocskolódnának azt mondanám, hogy köszönöm szépen, beülnék az autómba és elmennék. Pár nappal később visszamennék, de amint felhozzák a dolgot elköszönnék újra.
2014. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy ne zsidozanak, mert te meg zsido vagy.
2014. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!