Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt nem értem, hogy a Fidesz...

Davidpsp kérdése:

Azt nem értem, hogy a Fidesz hogy lett erős Vas megyében, Somogy megyében, Veszprémben, Győr Moson Sopron megyében, Komárom Esztergom megyében és Fejér megyében?

Figyelt kérdés
Régen az MDF volt erős, utána meg az MSZP. Utána már a Fidesz lett nagyon erős. Láttam az interneten hogy a választási eredményeket mutatják, hogy melyik párt nyert az országgyűlési választásokon.

2014. júl. 8. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Sehol nem lett erős. Csak az emberek többsége nem ment el szavazni.
2014. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Győr-Moson-Sopron megyében, Vas megyében mindig is erős volt a Fidesz.


Ez egy 2006-os térkép:

[link]

2014. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lett erős, hogy a magyar lakosság nagy része nyomorult, akik arra a pártra szavaznak, amelyik biztosan győzni fog.

Amikor pedig tényleg megtörténik a győzelem, akkor elégedettek magukkal, mert úgy érzik, hogy ezzel ők is győztek és ezzel is sikerélményük van az életben, mert a győztes mellett állnak.


Tudom, hogy szánalmas, de hát ezek a magyarok...

2014. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 güris ***** válasza:
Szerény véleményem szerint a szegényebb réteg csak a FIDESZ által irányított TV-ből halott információ alapján dönt,mert ugye internetre a közmunka alamizsnából nem futja.A pénzesebbje,attól tart, hogy pl.a jelenlegi brrutális összegeket felemésztő területalapu támogatáts,a pofátlan mennyiségű adóvisszaigénylések stb.megváltozhatnak.Már ez a két dolog összehozza azt a szerény szavazatmenyiséget ami elég a jelenlegi szerencsétlen helyzet fenntatásához.Ezért erősödött fel a butítás politika hogy minél kevesebben és tájékozatlanul irjuk be az X-et.
2014. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!