Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Schobert Norbi ezt írta Puzsér Róbertnek? Ez szinte már fenyegetés, nem?

Figyelt kérdés

"Akiknek beszólsz, betesznek neked és nem lesznek lehetőségeid. "

[link]


Tehát ha kritizálsz, szóvá teszel valamit az országban, akkor elnyomnak, eltaposnak, semmissé teszik az életedet.... ép, hogy nem ölnek meg, vagy lassan már ez is eljöhet?



2014. júl. 11. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van Puzsérnak, én is utálom Norbiékat.
2014. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%
A gyávák fenyegetőznek csak! Puzsér nem fog beijedni ezektől a bulvárp*csöktől! Még van néhány év, amíg ő és a hasonlóan gondolkodók nem lesznek eltaposhatóak. De utána, tényleg nem tudhatjuk mi lesz még itt.......
2014. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Ezek kik amugy?
2014. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

"Ezek kik amugy?"


[link]


[link]



a kérdésre visszatérve.Szerintem Puzsérnak egy újságban kéne cikkeket írnia(legalább olyan jókat amilyeneket a facebookra ír).És nem a TV-ben szerepelnie.Akkor többen megszeretnék,és jobban megismernék.Sokszor úgy érzem,hogy "csak" negatív kritikája van egy emberrel szemben.

2014. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok Norbiék nagy rajongója, viszont húgom az. Rendszeresen rendelünk tőlük kaját ezért.

Pár hónapja, nagyon rossz volt a kaja, amit küldtek. Írtunk nekik. 2 nap múlva visszakaptuk a pénzt, sűrű bocsánat kérés mellett.

Nem sok céget tudsz mutatni, ami ennyire korrekt lenne.


Másfelől én azt gondolom létrehoztak valamit, ami működik, növekszik. Nem állnak le, mindig csinálnak valami újat.

Ennek lehet örülni, ezt lehet kritizálni, vagy éppen le se sz_rni.


Viszont, Norbi nem ment el népszerűsíteni cukros dolgokat.


Puzsér viszont elment egy kereskedelmi tv-hez nem kis pénzért okoskodni, hogy utána arról okoskodjon, hogy milyen rossz dolgokat csinálnak az ilyen tv-k.


Számomra ez az elgondolkodtató.

2014. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam. Mindenki 100%-os volt délelőtt 10-kor, amikor felnéztem ide ismét.


Egészen addig, amíg el nem jött a nagyjából déli 11-12 óra, amikor is egy valaki mindenkinek negatívot nyomott. :)


'Magyar politika' szekció én így nem szeretlek! De válaszolni, nem válaszolt a bátor vélemény diktátor!(-:

2014. júl. 12. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!