Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazóktól kérdeznék,...

Fidesz szavazóktól kérdeznék, én is az vagyok. Szerintetek nem esik túlzásba Orbán? Valóban helyes ez az út? Mert engem az illiberális bejelentés beljesen megdöbbentett.

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hogy hogy megdöbbentett? Orbán eddig is beszélt ilyenekről, csak még soha nem mondta ki ilyen egyértelműen.
2014. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

"Szerintetek nem esik túlzásba Orbán?"


Orbán Viktor miniszterelnökünk soha nem esik túlzásba, sőt nem hazudok, ha azt mondom, hogy még soha nem esett túlzásba. Mindig mindent mértékkel, teljes odaadással és odafigyeléssel csinál, a lehető legpontosabban és legprecízebben. Ő a legjobb miniszterelnök, akit kívánhat magának Magyarország, sőt mindenki azért irigykedik ránk, mert nekünk olyan jó miniszterünk van, amit talán meg sem érdemlünk. Orbán Viktort csak dicsérni tudom, és nincs annyi szó, amivel ki tudnám fejezni neki a hálámat, azért, amit értünk, és amit Magyarországért tett. Szívemből kívánom, hogy Orbán Viktor drága miniszterelnökünk uralkodjon Magyarország trónján az elkövetkezendő évtizedekben is, mert én mondom, még egy ilyen miniszterelnökünk nem lesz. Meg kell becsülnünk. Amit mondtam komolyan gondoltan, ne fizettek le érte, és sem most, sem a későbbiekben nem fogom se megbánni, se visszavonni. Köszönöm hogy meghallgattatok.

2014. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Nem.


Én nem vagyok Fideszes, Orbán beszéde előtt is bukottnak tartottam a liberális demokráciát.

2014. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Liberális!

szabad!

szabad mindent!

lopni is!

/de csak nekik/

2014. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es: [link]
2014. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nem hiszem, hogy a Putyinizmus túl sok pozitívumot rejtene magában... :(
2014. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egy illiberális demokráciában nem az a fontos, hogy az emberek meg legyenek elégedve a munkájukkal, hanem az, hogy mindenki dolgozzon.

Valószínűleg akkor ez az oka a 40 ezer ft-os fizetéseknek a közmunkásoknál. És ebből kifolyólag, akkor a munka törvénykönyve is változni fog, a munkásnak szava nem lesz, ettől is félek többek között, nem látom, hogy ez jóra vezetne

2014. aug. 7. 09:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok se Fidesz szavazó, se elmúltnyócév-hívő. Mindazonáltal megdöbbentett, sőt, félelemmel töltött el Orbán illiberális víziója.
2014. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

nem, ez nem hiszem hogy helyes út, sőt...

de a hír hallatán újult erővel vágok neki a nyelvtanulásnak, javaslom nektek is!!! amíg még lehet

2014. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
minimális félelem, az bennem is van.
2014. aug. 20. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!