Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne egy vezér aki összetu...

Ha lenne egy vezér aki összetudná újra kovácsolni a kárpát medencében élő népeket követnétek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 18:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
23%
kire gondolsz,a cigány vajdára?
2010. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nem. Rád te bunkó paraszt.
2010. jan. 13. 18:45
 3/39 anonim ***** válasza:
65%
Nem.Ha összekovácsolná a népeket,akkor mit kellene követni?
2010. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
61%
miben kéne követni,újabb kovácsolásban?nem értem
2010. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
58%
Értelmetlen a kérdés
2010. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Egy ilyen "kovácsolás" sok millió áldozattal járó háborúhoz vezetne. Különben sem szeretem a magukat vezérnek nevező (neveztető) embereket.
2010. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szeretem a radikális módszereket, az erőszakot, márpedig ez azt hozna magával.
2010. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Népünkben hatalmas probléma állt elő: eddig minden népet magunkba kovácsoltunk gond nélkül kicsit utáltuk őket majd megszűnt az utálat újabb nép újabb utálat. Most valami egészen más történt. Egy új faj érkezett közénk. Teljesen más értékrendek, a rendszer kihasználása és sok más ami közrejátszik a magyarok széthúzásában. A szlovákok nem véletlenül utálnak minket. A világ népei nem akarnak többet magyarországból a magyarokból. Szépen lassan megszűnünk létezni nyelvünket rombolják az idegen nyelvek hagyományainkat elfelejtetik velünk az újdonságokkal. Egy új vezér aki nem a demokrácia alapjaiban keresi az ország erejét hanem a nép szavát beszéli és az ország érdekeit képviseli képes lenne minket kihúzni a válságból és új alapra helyezni magyaország jövőjét. Erre gondoltam pontosabban, hamár ennyire nyafogtok hogy nem konkrét a kérdés.
2010. jan. 13. 19:04
 9/39 A kérdező kommentje:
Radikális dolgok a legjobbak amik történhetnek egy csőd szélén billegő államban. Erőszak... istenem ha nem lenne erőszak akkor te sem lennél itt mert a magyarok végigerőszakolták európát kezdetek kezdetén. Ha nem akarsz az erőszak elébe menni, akkor majd ő jön hozzád meglásd.
2010. jan. 13. 19:07
 10/39 anonim ***** válasza:
majd Bajnai "gyilkos"Gordon fogja anépet vezetni
2010. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!