Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány miért Ukrajná...

A magyar kormány miért Ukrajnát fegyverzi a kárpátaljai magyarok és ruszinok biztonságának szavatolása helyett?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 13. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Mert a Fidesz atlantista, EU konformista.


Jelenleg az a kóser, ha kiállnak Ukrajna "területi egységéért".


Pedig az ukránok nem érdemlik meg.

2014. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Meeszaaros ***** válasza:
81%
Mert a nemzeti ügyek kormányának csak a trafikok cégéréig jut a nemzeti lendülete.
2014. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

1. Nem tudom honnan veszi a kérdező a kijelentését, de szeretném kérni, hogy nem kurutyinfós, hitelesebb hírforrást csatoljon a magyar kormány dolgáról.


2. NEm tudom miért gondolja a kérdező azt, hogy a magyar érdek - vagy bármi - azt kívánná, hogy mi a külföldi magyarok biztonságát szavatoljuk.


A két kérdezői állítás vicc, hazugság.


A magyar érdek az, hogy béke és stabilitás legyen a szomszédunkban, valamint az, hogy oroszország terjeszkedését megfékezzük.

Ilyen egyszerű. De ettől még a kérdés szándékos manipuláció.

2014. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Magyar érdek hogy Oroszország ellenesek legyünk, de a határokon túl élő magyarok biztonsága nem magyar érdek. Fuck logic.
2014. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

[link]


Érdemes beleolvasni...istenkém, nem volt elég a hurutinfo, sorra jönnek a klónjai.

2014. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert ezt parancsolták nekik ilyen egyszerű. Kelet Ukrajnában népirtás folyik rasszista beteg indokokból és senki sem tesz semmit. A kárpátaljai Magyarok és minden kisebbség(kivéve talán a cigányt) veszélyben vannak, de ezt is mindenki leszarja.
2014. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha vetted volna a fáradtságot és olvastad volna a cikket, akkor láthattad volna, hogy a cikk nem a fantázia szüleménye, hanem alá van támasztva kormányzati honlapra irányító linkekkel és fényképekkel.



" NEm tudom miért gondolja a kérdező azt, hogy a magyar érdek - vagy bármi - azt kívánná, hogy mi a külföldi magyarok biztonságát szavatoljuk. "


Te milyen nemzetiségű vagy? Mert hogy nem magyar, az tuti. Ennyire hungarofób választ ma még nem olvastam ...


Nálunk kisebb országok és népek, pl. a zsidók miért aggódnak és aggódhatnak folyamatosan külföldre szakadt, nem Izraelben élő nemzettársaikért ? Mi miért nem ? Miért kell a "Legyünk kisebbek" politikát nyomatni ?



A többire most és a későbbiekben sem fogok reagálni, mert ebből a hozzászólásból süt a mérhetetlen rosszindulat és butaság.

2014. aug. 13. 21:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni,hogy a válaszod egy hatalmas provokáció előkészületét takarja, vagy egy talpnyaló vagy, vagy tényleg szó szerint gondolod,amit leírtál. Ha a legutóbbi, akkor nem kívánok neked semmi jót.
2014. aug. 13. 21:40
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudom eldönteni,hogy a válaszod egy hatalmas provokáció előkészületét takarja, vagy egy talpnyaló vagy, vagy tényleg szó szerint gondolod,amit leírtál. Ha a legutóbbi, akkor nem kívánok neked semmi jót."


Ne várj semmi értelmeset a hungarofób biodroidoktól, attól messze állnak.

2014. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jules Winnfield!


Keresd meg az általad linkelt "hírportál" impresszumát!


Ja, hogy nincs olyan? Ne is hírportál? Akkor mi?

Mitől hiteles?


Esetleg te is hozzájuk tartozol és itt hirdeted a cikkeidet?


Ki pénzel titeket?


na, mindjárt utánanézünk mi ennek...

2014. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!