Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mi ez a hozzáállás,...

Mégis mi ez a hozzáállás, hogy mindenkit húznak le akinek pénze van konkrétan élik fel a magánvagyont és darálják állami, multikézbe, de ha valaki bajban van,5 ezer forintot nem kap élelemre (tapasztalat) vagy mehet az utcára?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Mi van ezzel az országgal? Sok ismerősöm felveszi a diákhitelt például és kapja az ívet, hogy ez meg az vár rám, ha nem fizeti vissza, szinte minden hitellel így van, pedig olyan hitelt nem adnak ki, amit vélhetően nem tud visszafizetni az illető (milliárdokat például nem adnak, de annak a tizedét sem)

Vagy ha kimegyek két kiló paradicsomot eladni az utcára akkor is többszázezerre büntetnek majd és jól börtönbe is kerülök.


De ha valami baj van, azt látom, hogy senki sem fog segíteni. 1 hónapig voltam munkanélküli, de 4 ezer forintot sem kaptam meg az önkormányzattól. Örülök, hogy túléltem, mert tényleg éheztem.

2014. aug. 13. 21:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarország jobban teljesít, kérdező, felfogod hogy már négy éve, hogy megszabadultunk a komcsiktól?!
2014. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve sajnos az "emberek" többsége egyetért ezzel a szutyokkal, ami folyik ebben a vadkapitalista országban, ugyanis ezt másképp nem lehet nevezni, nincs mit szépíteni ezen!
2014. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A komcsik már a spájzban vannak, csak most nem oroszok.
2014. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát itt már rég nem a politikáról van szó szerintem.... ha arról is, visszafordíthatlan folyamatok indultak meg évtizedekkel ezelőtt.
2014. aug. 13. 21:53
 6/6 A kérdező kommentje:

De amikor hajléktalan emberek fekszenek a fűben a moszkván, és mellette, az állami nyugdíjból élő luxusnyugdíjasokkal van tömve a villamos és egyiket sem zavarja a másik, az engem elborzaszt.


Én fiatal vagyok, és nem élek olyan szép és könnyed világban amiben a nyugdíjasaink. Nagy eséllyel a hajléktalanok sorsára juthatok, és senkit sem érdekelne. És mondom.


Kértem én pénzt az államtól amikor éheztem! 4 ezer forintot kaptam egy hónapra. Az mire elég? Hogy befeküdjek egy hűtőszekrénybe és megvárjam a hónap végét :D

2014. aug. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!