Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme az egész augusztus...

Mi értelme az egész augusztus 20. -i baromságnak magyarországon? Ha ilyen szar a helyzet, miért költenek ilyen idióta repülőnapra, meg tüzijátékra meg minden anyám kínjára?

Figyelt kérdés
Rengetegen éheznek ebben a szánalmas undorító korrupt országban. Fizetések szaros 100 forintot se érik el sok esetben. Hatalmas méreteket ölt a bűnözés, szarok az utak, fos a BKV, a 3-as metro életveszélyes, vidéken is sok helyen igazi retek ami van. Egyszerüen undorító. Miért nincs ezekben a szemét politikusokban annyi, hogy azt mondják: Emberek, rossz helyzetben az ország, sokan éheznek, fontosabb dolgokra kell a pénz mint tüzijáték. Mentőautók is régi vackok, az egész egészségügy csapnivaló, szarok a felszerelések. Egyszerüen siralmas minden ebben az országban. Komolyan nincs jobb helye a pénznek mint ilyen BAROMSÁGRA költeni? Soha nem is megyek ilyen hülyeségre, mint az egész augusztus 20.-a. Valahogy nem akarom látni a rengeteg adómat ahogy felrepül az égbe és szét durran. MEg rohadtul nem vagyok kíváncsi a szemét politikusokra se a mindenféle értelmetlen beszédjeikkel. Meg 500 forintot is sajnálok kiadni egy köcsög tortaszeletért, mert hogy az az ország tortája... Igazuk van, ennyi se jár ingyen ennyi adóért. Így van....

2014. aug. 18. 23:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
A kutya mindenit neki!
2014. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Hejj de felhaborodtal...jartal mar Magyarorszagrol keletre?
2014. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
47%
Jót nevettem rajtad, de közben igazat is adok neked. Mondjuk vannak komolyabb tételek is, aminek semmi értelme nincs. Csak vedd úgy, hogy ezzel megkoronázzák az eddigi munkájukat. :)
2014. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
100 ezer bocs. Felháborodtam, mert ma is láttam jó pár szarságot. Erre ez a tüzijáték......
2014. aug. 18. 23:57
 5/32 anonim ***** válasza:
64%

Lehet ezen hőbörögni, de az emberek többsége szeret néha kikapcsolódni, szereti a programokat, kiszabadulni kicsit a mindennapokból. Nem hiába van az hogy cirkuszt és kenyeret a népnek.


Egyrészt, vannak hagyományaink, amit illik ápolni, másrészt az a baj, hogy ha nem rendeznének soha semmit, attól az emberek se kapnának többet, pont ugyanolyan sz..r lenne mindenkinek, csak még szórakozni se lehetne.


Te azt mondod hogy "idióta repülőnap", én meg szeretem a repülés világát, mindig megnézem az ilyeneket.


Te azt mondod "nem akarom látni a rengeteg adómat ahogy felrepül az égbe és szét durran"...mások meg a gyerekeiket viszik el, és vidáman nézik végig, jól szórakozva.


Te azt mondod "500 forintot is sajnálok kiadni egy köcsög tortaszeletért"....haverom meg barátnőjét vitte el tortázni, és utána többször felemlegették hogy milyen jó buli volt, maradandó élmény.


Na meg azért annyira nem kell eltúlozni, tény hogy vannak putris helyek, de felesleges az egész országot háborús övezetként beállítani, az utak máshol sem sokkal jobbak vagy rosszabbak, a BKV is erősen fejlődött az elmúlt években, kb megújult a járműpark nagy része, a 3-as metróval is csak a hiszti megy.

2014. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%

Azért, hogy hőbörögj.

Másrészt kételkedek én abban, hogy fizetsz te egyáltalán adót. :D

2014. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Jó, de ott vannak az újonnan megépült Stadionok az adófizetők pénzéből, a 4-es metro a jelenlegi formájában szintén elég értelmetlen... Akkor 28 milliárd ft km-re az autópályának mert ellopják a pénzt... A jogok meg aztán főleg, hogy mindenki szabadlábon védekezhet, meg felfüggesztettel megússza és csak a gyilkosok kerülnek már kb. börtönbe. De azok se sok időre. Szóval ezek után szánalmasnak tartom, hogy ilyenekkel próbálkoznak, hogy az embereknek örömöt szerezzenek. Szóval bennem mindig ott lenne a tüske az ilyesmiknél. Kíváncsi lennék rá, érdekel pl. a repülőnap, meg a tüzijáték is egész jó program valóban, de nem egy ilyen helyzetben ami itt van sajnos.
2014. aug. 19. 00:08
 8/32 anonim ***** válasza:
58%
Ilyenkor örülök, hogy Butapesttől jó messzire lakom. Nincsennek olyan őrült idegbetegek, mint a kérdező és még ezt az aug. 20 dolgot is megússzuk néhány petárdozó vendéglőssel.
2014. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
59%

1.) Költözz el az országból, nincs szükség rád!

2.) Jobb lett volna, ha ezt a kérdést fel sem teszed, titokban maradhatott volna az a mérhetetlen sötétség, ami az agyad helyén van.

2014. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Vidéken falunapnak hívják ezt. Hát nekem az sokkal jobban bejön. Barátibb meg minden. Összetartja az ott élőket, nagyon aranyos az egész. De ez a 20.-a tényleg rongyrázás. A repülőnap még rendben, de az a drága torta, meg a várban lévő kirakodóvásár a vidéki ételekkel minden iszonyat drága. Meg a politikusok beszéde is egy negatívum a szememben. Meg tényleg az egész rengeteg pénzben van és tényleg úgy vélem, hogy lenne sokkal jobb helye ennek a pénznek!!!
2014. aug. 19. 00:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!