Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali emberek miért...

A baloldali emberek miért támogatnak olyanokat akik bebizonyították hogy alkalmatlanok a kormányzásra?

Figyelt kérdés
Ugye a baloldalon egy csomó "bukott" politikus van miért támogatják őket? és más pártot szapulnak főleg a jobbikot én fideszes vagyok és nem szapultam még olyan pártot aki nem kormányozott mert nincs összehasonlítási alapom.komolyan nem értem miért csinálják?

2014. aug. 19. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Mert bevezetnék a melegházasságot, meg mega-giga segélyeket osztanának a cigányokat és csak ezek számítanak, más semmi.
2014. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Orbán is bukott, 2002-ben.
2014. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Talán ugyanaz állhat mögötte, mint nálad. Te miért támogatod a Fideszt? Ha ezt megválaszolod, akkor a kérdésedre is megvan a megoldás.
2014. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Haha, 3-as jól mondja.
2014. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Te miért támogatod Orbánt, amikor ő a legalkalmatlanabb 25 év óta a kormányzásra?

Nem vagyok baloldali, sem nagypénzű, de itt élek ebben az országban.

2014. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért támogatom? Hát az az igazság hogy mi sokkal jobban élünk mint az elmúlt 4 évben.Nincsenek anyagi gondjaink,van egy vállalkozásunk,vidéken vannak termőföldjeink amire elég szép összegű állami támogatást kap a család.Tudom ez nem minden családnál így van,és nem is szeretnék ebből vitát.
2014. aug. 19. 17:55
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Orbán is kormányzott két ciklust és mindkét alkalommal az ország legnagyobb mélyrepülését hozta el nekünk. Szóval nem igen van miről beszélni. A mai politikai "elit" egy kisboltot sem tudna elvezetni nemhogy egy országot.
2014. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ennyi. Más családok a Fletóék kormányzása alatt éltek jól és ezért őt támogatják.
2014. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem is szeretnél ebből vitát? Édesem, hiszen ez a kérdésed...

Büszke lehetsz magadra, ilyen egy igazi, következetlen, de mélyen elvakult jobboldali.

2014. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
GRAT! Benne vagy a szerencsés 1% -ban aki jobban él. Mi a kérdés tulajdonképpen? Ha kaptam volna, vagy hat trafikot, 50 hektár földet, belvárosi lakást, KÖZGÉP részvény akkor én is nyilvánvalóan a Fideszre szavaznék. Így nem. Remélem megbocsátasz.
2014. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!